Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a barátnőtöket azért, mert szeretnétek gyereket, de nem jön össze egészségügyi okokból, aztán kiderül hogy nem is lehet?

Figyelt kérdés

Férfiak válaszára lennék kíváncsi elsősorban, de persze mindenki tapasztalata számít.

Tehát férfiként fontos, hogy legyen saját gyerek a párjától. A kapcsolat elején is az volt, próbálkozások során derült ki, hogy a barátnőnél nem klappol minden.

Egy ismerős nő járt így és a párja nem tudott belenyugodni ebbe, hogy nem jön össze a baba, így a szakítás felmerült a részéről.



2022. jan. 14. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Olyan nincs, hogy nem is lehet, ha 1 évig nem jön össze, akkor azt ki kell vizsgálni. Van inszemináció, lombik, ha minden lehetőséget végigjártunk biztos nem hagynám el.
2022. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Van ilyen ismerős házaspárom, de ők együtt örökbefogadtak egy 2 éves kislányt. (A feleség 38 éves, a férj 44. Kiderült, mindkettőjük meddő.)
2022. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy ez miatt sem hagynám el! Ilyen téren elég fejlett a tudomány sokat tud segíteni! De ha más nem, akkor örökbefogadás!
2022. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

"Olyan nincs, hogy nem is lehet,"


Dehogy nincs. Van olyan, hogy kihordani sem tudja valaki a terhességet, így kiesik a lombik is. De ez nyilván nem biztos, hogy ebben az esetben is igaz. Utána kell járni, és lombikkal lehet a férfinek saját gyereke.


Ha mégsem, akkor akinek ez fontos, azt megértem, hogy a szakítás mellett dönt.

2022. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Exem akarta azt tolem hogy koltozzek oda anyósékhoz es szüljek oda nekik. Az anyja is erre akart rávenni.


Nemet mondtam.erre otthagyott, hogy akkor majd keres olyat aki neki odaszül



Vannak ilyenek.akiknek nem a nő számit hanem csak egy tenyészkanca kell

2022. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha egészségügyi az ok, akkor nem hagynám el. Örökbefogadáson gondolkoznék el.
2022. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek olyan ex-párt ahol ebből válás lett. A férfi ragaszkodott a vér szerinti gyerekhez
2022. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is ismerek olyat akik emiatt elváltak. Azért lássuk be az örökbefogadás nem ugyanaz, ahol lehet épp kifogják Lakatos Eulália Miránda 8. Gyerekét….
2022. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon személyfüggő kérdés. Nálam nem a válasz, szóval ezért nem hagynám el. Értem hogy az örökbefogadás nem ugyanaz, de attól még egy lehetőség, viszont azt is elfogadnám ha nem lehetne semmilyen módon gyerekünk.
2022. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Miaz hogy olyan nincs ??

Nekem se lehet de mi örökbe se akarunk fogadni!!jol megvagyunk így is

2022. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!