Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok a dolgaimra koncentr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a dolgaimra koncentrálni, folyton vele szeretném tölteni az időmet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel kapcsolatban nem teljesen tudom eldönteni mit is érzek. Barátok is vagyunk, de ezen felül én talán többet is érzek, de ez elég hullámzó. Igazából nem is ezen van a hangsúly, úgy vagyok vele, hogy nem erőltetek semmit, majd kitalálom vagy egyszer tudni fogom, hogy több-e vagy sem.

Viszont azt tudom, hogy annyira kedvelem és annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy konkrétan nonstop vele szeretnék lenni. Minden időm vele szeretném tölteni, mert nagyon-nagyon kedvelem, nagyon jó a társaságában lenni, különleges embernek tartom, nagyon jókat tudunk beszélgetni.


Azonban bőven van dolgom, rengeteget kell tanulnom (utolsó éves egyetemista vagyok mesterképzésen plusz mellette nyelvet is tanulok, házimunka, stb).


De egyszerűen képtelen vagyok a dolgaimra koncentrálni, folyton az jár a fejemben, hogy vele szeretnék lenni és csak beszélgetni, vele akarom tölteni az időm (pedig ma már találkoztunk).


Aki volt hasonlóképpen az mit csinált? Van valakinek valami tippje vagy tanácsa, hogy hogyan tudnék koncentrálni a dolgaimra és hogy ne ő járjon a fejemben?


(Egyébként rendszeresen találkozunk, de egyszerűen nem elég, túlságosan is jó a társaságában lenni. :D).



#kooncentráció
2023. máj. 2. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Fúh...


Öhm, nem akarok mocsok lenni, de szerintem ez beteges. Vagy nagyon kedveled, mint embert, fellángolás, vagy obsszeszió áll fenn. Lehet nem ártana szakember, vagy tényleg az, hogy különválasztanád a "szórakozást" a "házi feladattól", tudomásul veszed, hogy még hogyha nagyon jó barátok is lennétek, vagy szerelmesek, akkor sem fér bele, hogy együtt legyetek nonstop. Mert az élet nem áll meg senki miatt! És ezt szerint cselekedsz, másképp nem lehet.

2023. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok azzal, hogy nem lehet mindig a másikkal lenni, meg van sok más barátom, család, hobbi stb. nincs köré szervezve az életem és nem is lesz.


Nem akarom birtokolni meg semmi, csak szimplán amikor olvasnom kell valami kutatást, szakkönyvet ilyesmit akkor pl.:az jár a fejembe hogy miről beszélgettünk legutóbb vagy, hogy ahhoz a beszélgetéshez kötődően még mi jut eszembe. Semmi beteges.

2023. máj. 2. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:

"Vagy nagyon kedveled, mint embert, fellángolás, vagy obsszeszió áll fenn."


Igen, betegeset is írtam, mert valahol az főleg úgy, hogy még szerelmes sem vagy, csak a társasága hat rád ennyire.

De lehet csak furcsa, ritka megnyilvánulás részedről és írtam direkt, hogy nem akarok mocsok lenni... Vagyis ne vedd készpénznek, csak egy vélemény volt.

2023. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerelmes vagy..
2023. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves #4!


Nem ez volt a kérdés:)

2023. máj. 2. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Tanulj meg a saját dolgaidra figyelni. Nem tudom még is milyen választ vársz ha nem vagy szerelmes. Figyelj a tanulni valódra és kalap kabát.
2023. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elvezd ezt az idoszakot, ugyis elmulik:)

Semmit nem tudsz csinalni.

2023. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!