Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg írkálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg írkálnak olyan nőknek és minden nap, aki nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Történt, hogy csetelek egy férfival 3 hete. Mindig írt. Én nem igazán kerestem. De Ő írt minden nap, így válaszoltam. Aztán ma megmondtam neki, hogy ne haragudj, de szerelmes vagyok a volt barátomba és ismét beszélünk pár napja, szóval keress mást. Erre a következőt írta: "Egyébként sem akartam tőled semmit, csak kíváncsi voltam, milyen vagy élőben. Másrészt nem nézel ki csodálatosan. Harmadrészt vár a szerelmed, tessék menni. Na szia.". És letiltott.

2023. máj. 3. 15:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én is minden nap írok egy lánynak, nem tudom miért csinálom, mint nő, külsőre annyira nem jön be, hogy le sem tudom írni, de miért írok neki? Miért?
2023. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

#6:


De basszus olyan nem létezik, hogy te valakit szeretsz és azért, mert lemond rólad te másokkal ismerkedsz! Az már annál inkább, hogy szerelmi bánatod van, vagy rá se bírsz gondolni arra, hogy mással szórakozz.

Most is miféle kérdés már ez már meg se haragudj...

"A férfiak tényleg írkálnak olyan nőknek és minden nap, aki nem tetszik nekik?"


Mit érdekelnek téged más férfiak, amikor az exeddel alakulgat megint? Én ezt esküszöm nem értem. 😂


Érti ezt valaki?

2023. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
10. Én senkivel sem randiztam azóta, amióta szakítottunk. Az meg, hogy beszélgettem, erős túlzás. Írt és válaszoltam. Kb addig voltam nyitott erre, míg a volt páromról nem tudtam még ezt az információt.
2023. máj. 3. 16:13
 14/25 anonim ***** válasza:
72%

#13:

Én ezt írtam is, hogy visszaírtál neki, de miért írtál neki vissza, ha nem érdekelt? Miért érdekel, hogy a férfiak írkálnak-e vajon nőkkel, hogyha nem tetszenek nekik?

Női hiúság, vagy mi vezérel, hogyha egyszer az exxel vagy kapcsolatban ismét?

2023. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, hogy sértődés vagy más van mögötte. Én pl nőként nem írkálnék olyannal, aki nem tetszene külsőre és stílusra.
2023. máj. 3. 16:22
 16/25 anonim ***** válasza:
72%

Érthető lenne olyan kérdések, mint pl:

"A exem tényleg azért nem írt rám, mert félt, hogy beég?"

vagy ilyesmi:

"Szerintettek működhet az exemmel a kapcsolat?"


És a megjegyzések közzé leírtad volna, hogy miért lett vége, mitől tartasz, van-e értelme újból kezdeni.


De hogy téged idegen férfiak gondolkodásmódja, viselkedése izgat számomra érthetetlen. Egyedül az logikus, hogy a női büszkeség játszik szerepet, vagy jó lett volna valahol talonban tartani őt, esetleg mivel nem vagy biztos az exben ezért vagy kíváncsi más férfiak attitűdjére.

2023. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%

Akkor miért írtál neki vissza, hogyha nem tetszett?

Te ugyanazt leművelted, mint ő, ha igaz, hogy valójában nem voltál az esete.

Sértetség, de ugyanúgy meg vagy sértődve, mint ő volt, csak míg ő letiltott te rajta agyalsz.

2023. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy művelte le ugyanazt. A szövegből az jön le, hogy ha a kérdezőn múlt volna, nem beszélnek, a csávó kezdeményezett, és ő írogatott folyamatosan.

Amúgy szánalmas. Azért tiltott le rögtön, mert tudta, hogy ő húzta volna a rövidebbet, ha válaszolsz. Én is letiportam anno jópár ilyet. :)


Amúgy valóban nem kell udvariasságból válaszolgatni, ha mással alakul, sőt, akkor sem, ha szimplán csak nem tetszik. Ezt is meg kell tanulni., legyen ez a tanulság most.

2023. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

#18:


"Te ugyanazt leművelted, mint ő, ha igaz, hogy valójában nem voltál az esete."


Ha a pasinak se tetszett és a kérdezőnek se, akkor ugyanazt tette, mint ő, igaz nem kezdeményezte a beszélgetést, vagy mit tudom én rövid, tömör válaszokat adott, de akkor is visszaírt. Hogyha egyszer egymásnak nem tetszettek igazából, akkor ugyanazt csinálták.

Csakhogy a kérdezőnek nem elég, hogy nem tetszett, de másba szerelmes, mást szeret és valljuk be nem sok keresnivalója van a társkeresési oldalon.

Egyedül ez úgy hihető, hogy tetszett neki a pasas, de nem volt benne biztos, hogy mit is tegyen. És most mivel még nincsenek együtt officiálisan a volt partnerrel azon filózik, hogy jó ötlet volt-e hanyagolni a pasast, vagy attól tart hogyha nem jön össze az exxel, akkor megint olyan pasit fogna ki, aki csak beszélget vele, de valójában nem a zsánere és azt nem szeretné...

2023. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy a csávónak nem tetszett, egy büdös nagy kamu úgy egyébként, szóval tárgytalan.
2023. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!