Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tartotok egy ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartotok egy ismerkedésnél hülyítésnek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor etetnek úgymond azzal a dumával,hogy te vagy az egyetlen,akire most fókuszál,mert te vagy a legjobb.Közben minden második esélyes szembejövőnek ugyanezt mondja.
2023. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt hazudja, hogy komoly szandekai vannak, mikozben tudja, hogy nem, csak ki akar hasznalni. Ez a legszemetebb, legerzeketlenebb dolog a vilagon.
2023. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

bebeszéli, hogy akar gyereket, közben nem

meg hogy pl állandóan régen külföldön nyaralt xd


XDD

2023. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes szovegeket mond, becezget mikoznen nem is erez irantam semmit. Eljatsza, hogy kapcsolatot akar tolem, mikozben csak a testem akarna. Tobb novel is "ismerkedik" de azt hazudja hogy csak en vagyok, es ha en hozom szoba ezt a temat, tagadja hogy mas is lenne.
2023. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően minden, ami hazugság.
2023. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonkeppen igen.
2023. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Olyan alap hazudozást, amit nem túlzok, már 2010-ben (! - mai fiataloknak mondom, nyilván idősebbek tudják) is kamu volt: hogy jajj bocsi hogy nem válaszoltam, nem voltam netközelben. Mindenki egész nap nyomkodja a telefonját, és rá se néz a messenger-re, vicc.
2023. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl bátyámmal volt hogy egy munkahelyi lány nyilvánosan átkarolta, ha ittak, a combját is fogta stb.

Aztán elmentek kettesben kavezoba, ahol elhuzodott, tárgyakat rakott kozejuk stb


Tehát a lány nem akar semmit csak flortolni. Ez hulyites

2023. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer egy pasi irta, ugy hogy nem ismertuk egymast, csak par mondatot beszeltunk: Olyan kulonleges vagy.


Elrohogtem magam es tiltottam mindenhonnan.

2023. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!