Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy férfi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy férfi ilyen?

Figyelt kérdés
Sorra olyan lányokat követ és likeol amilyen én vagyok, ugyan az a stílus, még kinézetre is hasonlok mint én, kor stb… engem mégis elutasít, miért csinálja ezt?
2023. máj. 8. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ennyi alapján ezt nem lehet megmondani.
2023. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Mert a külső kevés. Hiába vagy hasonló karakter, ha a személyiséged nem jön be neki.
2023. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy olyanokat mint te?Mégha azt is gondolod, hogy hasonlóak, ferfi szemmel hidd el, hogy nagy különbségek vannak.
2023. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Mert ostoba, és vérig sértett, és azt hiszi, ha kap egy külső mázt, és ujra próbálja hibák nélkül kezdeni mással, azzal visszakapja azt akit elvesztett.


De már tudja szerintem, hogy minden emberből 1 db van-nincs több. Másolat millió lehet,jobb utánzat millió lehet, de ugyan az csak egyetlen egy.És hát az idő vasfoga is bejátszik még, mint hab azon a bizonyos tortán.


Ter észetesen tisztában vagyok azzal, hogy az "ostoba" szó miatt még jobban vérig sértődik az ilyen tipusú emberke, de hét hátha helyre billen a hatalmas "ego"-ja:DD

2023. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ugyan az a haj, színre hosszúságra, alacsony vékony lányok.
2023. máj. 8. 21:21
 6/14 A kérdező kommentje:
#3 neked írtam, csak lemaradt a 3
2023. máj. 8. 21:22
 7/14 anonim ***** válasza:
*természetesen, hát
2023. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Jó, de ők lehet h kedvesek, te meg lehet, hogy egy kibírhatatlan rémség vagy
2023. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok mindig vele és elnéző. Mindig meghallgatom, figyelek rá. Lehet ez a baj.
2023. máj. 8. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

#2


Mert az alapján meglehet mondani, hogy milyen a személyisége valakinek, hogy instára milyen képeket pakol ki?

2023. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!