Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyesfajta “poént” komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyesfajta “poént” komolyan lehet venni?

Figyelt kérdés
Párszor találkoztam már egy férfival, de hétvégén beszéltünk először. Volt egy beszólása, amin ledöbbentem. Ahogy beszélgettünk, láttunk egy idegen férfit és egy nőt együtt távozni, erre megjegyeztük, hogy mennek biztos szobára (olyan volt a helyzet, most hosszú lenne elmagyarázni). Mire mosolyogva megkérdezte, hogy “megyünk mi is szobára?” és nevetett, nem tudtam eldönteni, hogy poénból mondta-e, vagy komolyan. Nevettem csak én is, valami poénnal elütöttem a dolgot. Most, ha még csaj poénból is mondta, mondott volna ilyet, ha nem tetszenék neki?
2023. máj. 10. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ilyet nem mondana senki, ha egyáltalán ne lenne valamilyen szinten mögötte komolyabb képzelgés.
2023. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondta volna, csak az a kérdés, hogy ennél többet akar-e tőled.
2023. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
A reakciód érdekelte. Ha látta volna, hogy komolyan veszed, nem tett volna úgy, mintha viccből mondta volna (szinte biztos, hogy nem vicc volt).
2023. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Crisopher ***** válasza:
90%
Férfiként mondom, hogy ilyet csak úgy nem kérdez. Lehet a reakciódra volt kíváncsi, ami alapján leszűrte, hogy amúgy te lefeküdnél-e vele
2023. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, puhatolózott nálad. De amúgy vannak olyanok, akik állandóan és szinte mindenkinek kétértelmű vagy nagyon is egyértelmű kijelentéseket tesznek.
2023. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi ferfiak szobara vinnek azt aki picit is szebb mar az ordognel..
2023. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
A poent azt nyugodtan veheted, biztos, hogy vinne szobara, de a pasit azt mar nem biztos.
2023. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7# milyen pasit nem biztos? Nem igazán érthető…
2023. máj. 10. 21:31
 9/11 A kérdező kommentje:
6# az igénytelen férfiaknak lehet, hogy mindegy…
2023. máj. 10. 21:36
 10/11 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a válaszokat!
2023. máj. 10. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!