Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogyan működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogyan működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel de több mint 100km-re él tőlem, ami lehet nem nagy távolság de én utazáskor mindig rosszul vagyok.

Rengeteg praktikát próbáltam de a hányinger/hányás utazáskor akkor is előjött.

Nagyon szeretnék én is majd menni hozzá, vagy ide-oda eljárni vele de így hogyan?

Esetleg van valami amitől ez a hányinger/hányás utazáskor megszűnik? Sajnos már 15km távolság is sokszor gondot jelent.☹️ Az pedig nem lehet, hogy ő jön majd mindig és sehova sem megyünk el.



2023. máj. 10. 20:25
1 2 3 4
 1/32 Crisopher ***** válasza:
83%
Daedelon, de csak akkor ha nem vezetsz
2023. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

1

Próbáltam de nem használt sosem. ☹️

Még a házi praktikák nagyrészét is. Olyan rossz mert így semmilyen utazást nem tudok élvezni.

Egyébként nincs jogsim nem vezetnék.

2023. máj. 10. 20:36
 3/32 anonim ***** válasza:
59%
Mi van? :D Akkor te sehova se mész soha, gyalog elérhető minden? Az egész életed a lakhelyed körül éled ha 15 km is gondot okoz? A villamosra vagy a buszra se szállsz fel? Trollkodsz? Meg mi az hogy az utazást nem bírod? A min utazást? Autó, busz, villamos, metró, vonat? Egyiken se? Ki hiszi ezt el?
2023. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

3

Ezen mi trollkodás?

Nem hallottál még soha olyat, hogy valakinek hányingere van utazás közben? Esetleg hány?

Vidéken élek és ha kell természetesen pl buszozom de folyton zacskót viszek magammal mert ahogy rámjön a hányinger hányok is...

2023. máj. 10. 20:41
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Gyakorolj, majd hozzászoksz.
2023. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Crisopher ***** válasza:
94%
Hát ha ilyen súlyos a helyzet, akkor érdemes lenne a háziorvosoddal konzultálni erről
2023. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

5

Suliba is busszal jártam gyerekként minden nap, nem tudom megszokni sajnos.


6

Nem tud segíteni ő is csak daedalont ajánlott.

2023. máj. 10. 20:45
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Az utazás alatti hányinger azért alakul ki, mert a tested nem tudja értelmezni az ellentmondásos ingereket. Mindig legelől és ablaknál ülj, és fókuszálj a legtávolabbi pontra. Semmiképp se olvass vagy telefonozz, mindig végig a távolba nézz! Legyen nálad hideg víz, és utazás előtt félórával vegyél be B6 vitamint.
2023. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%

Ezzel nem tudsz mit csinálni.


Én se hittem el, hogy van ilyen míg nem egyszer az anyósommal mentem a városba. Mondta, hogy nem szokta bírni, de arra nem számítottam, hogy oda fog hányni mellém. Nagyon büdös volt.

2023. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Sosem hányok senki mellé mindig van nálam zacskó, de nagyon kellemetlen amikor előkell vennem...

Elöl ülök mindig a B6, Daedalon sem segít.

Próbáltam a gyömbért, citromos cukrot, mentolos cukrot, valaki azt mondta ragózzak szinte már tényleg mindent megtettem, de csak rosszul vagyok. 😢

2023. máj. 10. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!