Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogyan működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogyan működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel de több mint 100km-re él tőlem, ami lehet nem nagy távolság de én utazáskor mindig rosszul vagyok.

Rengeteg praktikát próbáltam de a hányinger/hányás utazáskor akkor is előjött.

Nagyon szeretnék én is majd menni hozzá, vagy ide-oda eljárni vele de így hogyan?

Esetleg van valami amitől ez a hányinger/hányás utazáskor megszűnik? Sajnos már 15km távolság is sokszor gondot jelent.☹️ Az pedig nem lehet, hogy ő jön majd mindig és sehova sem megyünk el.



2023. máj. 10. 20:25
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

30

Ha egyedül utazom aludni nem merek, nem hangzik hülyén kipróbálom azért hátha nálam is működik.😊

2023. máj. 11. 18:11
 32/32 anonim ***** válasza:
79%

Én is rosszul leszek, igaz nem ilyen durván.

Ha én vezetek, akkor nincs gond. Nem tudsz megtanulni vezetni egy családtagoddal valami elhagyatott helyen? És akkor kitapasztalnád, hogy azt hogy bírod. Ha ez működne, akkor sokat javítana az életminőségeden.


Egyébként sajnálom a helyzetet, nagyon nehéz lehet. :( Én is kellemetlenül éreznem magam, ha mindig a másiknak kellene utaznia miattam.

2023. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!