Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogyan működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogyan működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel de több mint 100km-re él tőlem, ami lehet nem nagy távolság de én utazáskor mindig rosszul vagyok.

Rengeteg praktikát próbáltam de a hányinger/hányás utazáskor akkor is előjött.

Nagyon szeretnék én is majd menni hozzá, vagy ide-oda eljárni vele de így hogyan?

Esetleg van valami amitől ez a hányinger/hányás utazáskor megszűnik? Sajnos már 15km távolság is sokszor gondot jelent.☹️ Az pedig nem lehet, hogy ő jön majd mindig és sehova sem megyünk el.



2023. máj. 10. 20:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
Mivel szabott pályán, szabott tempóban halad és tágas a beltere, lehetővé teszi a mozgást, ezért szerintem a vonattal próbálkozz.
2023. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

11

Vonat, busz kb ugyanúgy rosszul vagyok.

De a legrosszabb az autó.

2023. máj. 10. 21:00
 13/32 anonim ***** válasza:
És menet közben az útra figyelsz?
2023. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

13

Igen és előre egypontra szoktam, de nem segít.

Kicsi korom óta ez van sajnos.

2023. máj. 10. 21:07
 15/32 anonim ***** válasza:
17%

Ez kitalált hiszti.

Ilyen sehol nincs.

Nekem is volt ilyen Barátnőm. Nem tudott buszra szállni.

Nem bírt tömegközlekedni.

Pár hét aztán leléptem.

Ez komolytalan hiszti csak.

Felnőtt ember ilyet nem hisz el

2023. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

15


És több száz vagy ezer ember ugyanebben a "hisztiben" szenved. Ja persze. 😒

Nem én vagyok az egyetlen aki utazás közben rosszul van. Egy nagy hülyeség amit írsz!

2023. máj. 10. 21:38
 17/32 anonim ***** válasza:
88%
Ez így tényleg kezd érthetetlen lenni. Utazás előtt pár órával érdemes enni, hogy ne éhgyomorral ülj a buszra. Deadalon utazás előtt fél órával ajánlott. Utazás közben ha tudsz, szellőztess. Telefon stb-t felejtsd el, kizárólag az utat nézd, lásd a szemeddel ahogy mozog a táj, így a szemed által nyújtott kép és a belső fül által érzett erőhatások összhangban lesznek. Reálisan ennyi amit tenni lehet, de ennyinek elégnek kell lennie
2023. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

17

Nem tudom ezen mi nem érthető, de ha esetleg valamit én írtam érthetetlenül elnézést.

Lehet ennyinek elégnek kell lenni szerinted de hidd el nagyon rossz amikor mindent megteszel de mégis elhányod magad egy rövid kis utazás során.

Vagy nem tudsz beszélgezni az utazás alatt mert zacskó van az arcodon folyton.


Nem hatott eddig semmi de köszönöm a válaszokat, utána olvasgatok még mit tehetnék, hátha van olyan amit nem próbáltam.

Megoldást akarok keresni rá, szeretnék gondtalanul utazni ha szeretnék.

2023. máj. 10. 21:49
 19/32 A kérdező kommentje:

19

Hetero nőként kösz de inkább nem.🤣


Leírtad 2x is ezt a felnőtt ember dolgot, de felnőtt emberként persze ha az vagy, tudod, hogy felnőttként is vannak gondjai az embernek.


Ha nem oldódik meg max végig okádom az utat odáig de kedvelem és nem várhatom el, hogy mindig ő jöjjön.

2023. máj. 10. 22:02
 20/32 anonim ***** válasza:
79%

Rám utazáskor teljesen random szokott rámjönni pánik roham szerűség.

Ugyan nekem nincs hányingerem, de nekem is szokot gondot okozni az utazás.

Féltem én is, mert nekem is volt olyan kapcsolatom aminél nagy volt a távolság.

Viszont ahogy utazgattam semmi bajom nem volt.

Próbáltam valamivel elterelni mindig a figyelmem, vagy beszélgetni valakivel nekem ez segített.

Főleg a zene az jól kizárja a hangzavart, közben nyomkodom a telefont vagy nézek ki az ablakon és direkt olyanokra gondolok ami mély gondolatokat idéz bennem elő és eltereli a figyelmem, így nem szokott semmi bajom lenni.

2023. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!