Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogyan működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogyan működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel de több mint 100km-re él tőlem, ami lehet nem nagy távolság de én utazáskor mindig rosszul vagyok.

Rengeteg praktikát próbáltam de a hányinger/hányás utazáskor akkor is előjött.

Nagyon szeretnék én is majd menni hozzá, vagy ide-oda eljárni vele de így hogyan?

Esetleg van valami amitől ez a hányinger/hányás utazáskor megszűnik? Sajnos már 15km távolság is sokszor gondot jelent.☹️ Az pedig nem lehet, hogy ő jön majd mindig és sehova sem megyünk el.



2023. máj. 10. 20:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát ez nagyon komoly, még sosem találkoztam olyannal aki ennyire nem bírja. Én csak kiskoromban voltam rosszul az autóban.


Ne telefonozz. Rám van hogy rám jön a rosszullét kocsiban/buszon ha telózok. Ezért mindig csak addig veszem elő hogy pl.visszaírjak.


Én mindig vhogy háttal ülök, nem tudom, így esik jól. De amúgy bárhogy ülök, semmi bajom, csak ha választani kell akkor mindig háttal.


Egy erősebb gyógyszert próbáltál már hányás ellen? Az is lehet, hogy annyira benned van ez, hogy amiatt jön rád. Kezdj el beszélgetni, hagyd hogy a gondolataid elterelődjenek, ne is gondolj a rosszullétre, hányásra.

2023. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekkoromban volt sajnos. Az üzemanyag szagától van. Kinőttem. Autónál és busznál tapasztaltam. Másra nem emlékszem. Talán próbáld meg vonattal vagy más opcióval. És ne ehgyomorral közlekedj, reggelizz de ne öt perccel utazás előtt.
2023. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
Ja igen és sose ülj háttal, és ablak mellé ülj.
2023. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
51%
Pasinak meg kellene érteni, ha nem hiszi el mutasd meg ezt az oldalt neki. 😄
2023. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
85%
Fül-orr-gégész nem tud kezdeni ezzel valamit? Lehet egyensúlyi probléma, amit a fülben kell vizsgálni. Én így nem tudnám elképzelni az életem, FŐLEG repülés nélkül. Azok az utazások a legemlékezetesebbek.
2023. máj. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha esze van a fickonak akkor mielőbb lelép. Ezt nem lehet tolerálni szerintem.

Teljesen egyoldalú.

Bár van sok papucs aki ezt benyeli

2023. máj. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

24

Nagyonis megérti, csak néha én is szívesen utaznék hozzá, hogy neki ne kelljen.

Persze ha rosszul leszek is megfogom tenni, csak jobb lenne megoldást találni rá.

2023. máj. 11. 07:15
 28/32 anonim ***** válasza:
Vonat miért nem opció?
2023. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

28

Vonattal vagy busszal mennék de mind a kettőn rosszul vagyok, kocsiban is irtam.

Azt nem mondtam nem opció a vonat bár tény itt vidéken nálunk nehezebb vonattal utazni. Busszal szoktam menni ha mennem kell valahová. Fel a "nagyvárosba" viszont még soha nemis utaztam.

2023. máj. 11. 11:23
 30/32 anonim ***** válasza:
85%

Aludj útközben. Nekem is ugyanez volt a problémám, ez szinte kivétel nélkül segített. Plusz tudom hülyén hangzik, de haribo klasszikot ettem mindig és attól is jobb lett.

Szerencsére vonaton nem jelentkezik.

2023. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!