Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi főnököm azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi főnököm azt mondta, költözzek ki a közös irodánkból, melyben ketten voltunk, mert hogy én egy vonzó nő vagyok, akkor mi történhetett a fejében?

Figyelt kérdés
Kérdeztem, hogy másnak lesz szüksége az asztalomra, de azt mondta, nem. Meg annyit, hogy napi 9 órát vagyunk kettesben, és lassan jobban ismerjük egymást, mint a feleségével, és ezen most változtatunk. Lehet, hogy a felesége kérte ezt? Történt már ilyesmi veletek? Nem kezdtem ki vele, vagy hasonlók, csak sokat beszélgetünk, egy egy ruhámat megdicsérte, hogy csinos vagyok, de ennyi. A világon semmi nem történt köztünk. Ez ????

2023. máj. 14. 14:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
10 te valqmi kivénhedt vagy aki utazna a fiatalokra? Ne haragudj már rájuk ha a korosztályukban válogatnak:D
2023. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, úgy érzi a főnök, hogy van már olyan pozícióban, hogy akkor fingjon, amikor akar, de te gátoltad ennek a tervnek a megvalósításában...
2023. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12. Oh igeeen. Ez elképzelhető.🙂🙂🙂
2023. máj. 14. 15:02
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Fiatalabbakra? Te mennyi idős vagy? :D És milyenekre buksz? Főnököd mennyi?
2023. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ő 41.én 24. Aki bejön, 26.
2023. máj. 14. 15:07
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a főnöknek jelentesz csábítást, vagy a felesége javasolta, vagy a kollégák néznének rossz szemmel, ha van köztük üres hely akkor miért is lennél kettesben főnökkel. Van amikor pletykálnak a többiek ha ilyen esetben nem köztük dolgozol.

Én külön irodában ültem mégis pletykáltak rólam meg a főnökről, úgyhogy ilyen szempontból mindegy hol ülsz. :)

2023. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%
Tetszel neki, ezért inkább kibasz, minthogy parancsoljon magának. Ösztönlény, meg még görény is.
2023. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!