Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elromlik valami rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elromlik valami rögtön hisztizik, hogy "ez is csak velem történhet meg" illetve mindenen rögtön felidegesíti magát ahelyett, hogy racionális megoldást keresne. Milyen férfi az ilyen?

Figyelt kérdés

23 éves amúgy, más hibája nincs, de ettől kivagyok. Két éve vagyunk együtt, tényleg ezen kívül semmi más rosszat nem tudnék róla mondani de ezt nevetségesnek érzem.

Tegnap filmet akartunk nézni a laptopjáról ami már elég régóta haldoklik és miután bekapcsolt lefagyott és vagy 15 percig nem csinált semmit. Ezen is felb**szta magát, csapkodta a billentyűt, mondta hogy "ez is csak velem történhet meg, pont hiányzott egy újabb kiadás laptopra, hurrá nincs gépem" meg hasonlókat mondott. Én mondtam neki, hogy újra kéne rakni (amióta megvette cirka 4 éve hozzá se volt nyúlva), illetve egy szervizt érdemes megpróbálni, van kontaktom is hozzá. De nem, ott puffogott amíg végül felhoztuk az én laptopomat és lenyugtattam.


Ez most csak 1 példa, de mindennel ilyen. Elront valamit a főzés közben akkor is jön a rinya hogy ő semmiben nem jó, játszunk és veszít rögtön magyaráz hogy ő mindenben béna...

de ezek csak pár percesek, aztán lenyugszik és minden oké.


Amit nem értek, hogy amúgy egy tanult, nagyon értelmes és okos férfi, és velem is borzasztóan kedves, odaadó. Akkor erről lelehet szoktatni, vagy hagyjam had rinyáljon pár percet?


Köszi


2020. szept. 11. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

A stressz tűrő képessége nulla, az érzelmeit nem tudja kontrollálni.

Ha tényleg valami baj lesz akkor gondolkodj el ezen....

2020. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez az egy hibája van, ez elfogadhatatlan!😄
2020. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen tud dolgozni.


Bár, hibátlan ember amúgy sem létezik.

2020. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan hiba, ami hosszú távon nagyon aggasztó. Gondolj bele lenne gyereketek. Gyerek valamit összetör (mert fog!) akkor a gyerekkel csapkod??? Vagy pl nyilvános helyen hisztit rendez, ha valami nem sikerül úgy?

Nagyon csecsemő még a párod, ha te is belengondolsz, konkrétan a kisgyerekek tolnak ilyen hisztirohamokat...

2020. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gyerek téma még bő 10 évvel későbbi terv, egyenlőre úgy gondolom felesleges ehhez hasonlítgatni, én is csak 21 éves vagyok, 10 éven belül nem szeretnék még szülni, ahhoz előbb az alapokat szeretném megteremteni.

Egyébként ilyenkor ideges, de egyáltalán nem "veszélyes". Voltak már nagyon durva stresszhelyzetek, ahol én is kibuktam és ott hirtelen átment támogatóba, soha nem éreztem azt, hogy engem képes lenne bántani.

2020. szept. 11. 11:18
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Az garantált h infarktus fogja elvinni
2020. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha együtt laknál vele, akkor sokkal több ilyen kijönne rajta. Most is sokkal több baj van vele, csak nem veszed észre őket, mert nem éltek együtt, nem töltötök együtt folyamatosan mondjuk sok napot.
2020. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7es , ezt miből sikerült kilogikáznod? csak mert együtt élünk már 7 hónapja, és általában havi 1 ilyen hisztije van nagyon maximum.
2020. szept. 11. 11:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8. Abból, hogy nem írtad, hogy együtt laktok én pedig nem tudtam.


Viszont ha csak ennyi vele a baj, hogy ezeket csinálja, akkor ezt engedd el. Biztos neked is van valami hülyeséged, amiről ha megkérdeznénk őt, akkor ő tudna legalább ennyit beszélni.


Azt sem írtad, hogy ezek milyen gyakran fordulnak elő. Szóval?

2020. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megszokod, hogy pár perc, míg lenyugszik. Vagy higgadt maradsz te is és lenyugtatod. Hogy már várható volt, hogy beadja a gép a kulcsot, meg hidd el, más is elront dolgokat, stb.
2020. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!