Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek rá írni egy lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek rá írni egy lányra az egyetemről. Igy fogok meghalni? 21/F

Figyelt kérdés
1x beszéltem vele, ismerősök vagyunk facebookon, követem instán és sok közös érdeklődésünk lenne. De nem merek rá írni, úgyérzem így fogok meghalni, 2 évente jó ha 1 lánnyal beszélgetek, de sose jön össze, hiába voltam már többször is szerelmes, mindig kiderült, hogy csak barátként tartanak számon, egyre kevesebbet próbálkozok, pedig értékesnek tartom magam.

2023. máj. 14. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtatsz, akkor így, igen.
2023. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az ilyen jellegű érzelmeimet levezetem inkább itthon, gitározok , írok , stb egyéb művészi tevékenységek. Ahelyett, hogy írnék neki inkább eléneklek/elgitározok itthon egy-két dalt és szomorúan gondolok arra, hogy sosem fog viszontszeretni 1 lány sem. Pedig van "karrierem" , vannak barátaim, sokat utazgatok, és mások szerint vicces is vagyok.
2023. máj. 14. 21:17
 3/15 anonim válasza:
8%
Nézd, én a másik véglet vagyok, egy lány, akit szeretek 50x tiltott le, de nem adtam fel, minden őrültséget csinálok, félek, hogy engem meg fel fog jelenteni zaklatásért...
2023. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezen, hogy változtathanék. Ördögi körforgás, nem vagyok elég magabiztos --> kikosaraznak a lányok --> mégkevesbé leszek magabiztos --> mégjobban kikosraznak stb stb stb ........
2023. máj. 14. 21:25
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Kiderítsem neked?
2023. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mit?
2023. máj. 14. 22:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rég irtam volt kiszemeltemre, pedig olyan hasonló helyzetben voltam, mint te.

Hát öszintén elmondom neked, hogy jobb, ha írsz neki, mert akkor kiderül, hoogy érdekled vagy sem.

Engem pl elutasított, úgy tűnik félre is értelmeztem, vagy csak jópofiskodni akartam velem.

2023. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Igazából semmit, de fiatal vagy nagyon még, 20 éves koromban én is így voltam, most vagyok 30.....most is így vagyok. :/ :(

Basszus....eltelt 10 év?????!!!!! A krva életbe!!!

2023. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha nem kovetett vissza instan, akkor hagyd.

De! Ha talalsz egy olyan lanyt, akivel kolcsonosebbek a dolgok, akkor persze, nyugodtan irj ra. Ha eppen a csaj nem srdeklodik irantad akkor sem lesz ciki, nem szoktuk lenezni ezeket az embereket, sot, tokre gyorsan el is felejtjuk, hogy rank irtatok.

2023. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig mi a legrosszabb, ami történhet, ha ráírsz? Maximum elutasít, de legalább te sem örlődsz a dolgon tovább.

Nem fog kinevetni, kicikizni, de ha mégis, akkor az őt fogja minősíteni.

2023. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!