Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek rá írni egy lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek rá írni egy lányra az egyetemről. Igy fogok meghalni? 21/F

Figyelt kérdés
1x beszéltem vele, ismerősök vagyunk facebookon, követem instán és sok közös érdeklődésünk lenne. De nem merek rá írni, úgyérzem így fogok meghalni, 2 évente jó ha 1 lánnyal beszélgetek, de sose jön össze, hiába voltam már többször is szerelmes, mindig kiderült, hogy csak barátként tartanak számon, egyre kevesebbet próbálkozok, pedig értékesnek tartom magam.

2023. máj. 14. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írsz soha senkire, nem beszélgetsz lányokkal, úgy tényleg nem lesz párod. Amúgy nincs vesztenivalód. Én is volt úgy, mikor még ismerkedtem, hogy kiszemeltem egy szép csajt, gondoltam megismerném. Ráírtam, visszautasított, de legalább tudtam, hogy akkor nem nála kell leragadni, hanem keresni tovább
2023. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jó, de nem akarom leégetni magam nála, az is jobb, ha nem ismerem meg.
2023. máj. 15. 15:41
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12# ilyen hozzáállással pont hogy nem lesz csajod :/
2023. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azzal se ha leráz, az a baj
2023. máj. 15. 16:48
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó, de legalább tudod, hogy mást keress akkor
2023. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!