Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak nehézséget okoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nehézséget okoz hogy barátnőt találjon akkor az baj?

Figyelt kérdés

Normális esetben ennek könnyen kéne menjen egy fiúnak?

Én 25 vagyok de még sosem volt barátnőm és szerintem nagyon nehéz, szinte lehetetlennek érzem. Egy normális fiúnak könnyen megy?


2023. máj. 15. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Akkor most pontosan mi is a kérdés???
2023. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanolyan nehéz, mint megtanulni járni, megtanulni biciklizni, megtanulni egy új nyelvet, stb, stb, stb.
2023. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem meg ykönnyen, a legtöbbünknek soha nem lesz valódi rutinja benne. Valahogy összejön, aztán annyi, onnantól kezdve lehet a párkapcoslatra fókuszálni.

Szóval tök okés, hogy izgulsz, parázol az egésztől. Az sem kizárt, hogy bénán sül el egy-egy próbálkozás. De pl a legutóbb mikor összjöttem egy lánnyal az úg ytörtént, hogy én bszakodtam, húztam az időt, erre ő felkért táncolni a szalagavatóra. Érted, a csaj kért fel, mert én annyit bénáztam:D Aztán valahogy mégiscsak 6 éve a feleségem...


A lényeg, hgoy valahogy sikerüljön, nem kell jónak lenni benne:)


Ja, és 25 évesen nyugodtan hívhatod magadat férfinak, nem fiúnak. Persze férfi és Férfi között van különbség, de kezdésként fontos, hogy elkezdd érett, felnőtt embernek tekinteni magadat.

2023. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Pénzt szokás találni az utcán, nem pedig bnőt. Egy kapcsolatot fel kell építeni, a legtöbb esetben a nulláról (teljes ismeretség hiánya). Majd ha felépítettétek, akkor fent is kell tartani azt.
2023. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

A pártalálás manapság az egyik legnehezebb dolog. Még akinek megy az ismerkedés, annak sem könnyebb igazán, mert nagyon nehéz olyat találni, akivel összeillünk.


Szóval ja, folytasd tovább, fejlődj tovább. Ez is csak egy piac, ahol te egy termék vagy, a többi férfi (25 évesen már inkább azért férfi, mint fiú, még ha szűz vagy is) pedig mind a vársenyzársad, akik ugyanazért a vásárlóért küzdenek. Legyél jobb termék.

2023. máj. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát... én inkább a Férfivá válást támogatnám, mint a termékké válást..
2023. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!