Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem tud megszeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem tud megszeretni egy lány sem?

Figyelt kérdés

Először 16 évesen éreztem azt hogy engem sosem fog szeretni lány, más fiúknak volt már barátnőjük, én meg el képzelni sem tudtam volna hogy nekem legyen. Aztán ismerkedtem pár lánnyal és sajnos egyikőjük sem engem választott, hazugságokkal lepattintottak. Rossz érzés szembesülni azzal hogy én valamiért nem vagyok jó nekik és mindig mást találnak helyettem. Főleg úgy hogy sosem volt barátnőm, semmi sikerélményem.

Nagyon rossz hogy engem nem tud viszont senki sem.

Nem értem hogy másik fiúk miben jobbak.


2023. máj. 16. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Vagy unalmas vagy, vagy csúnya, rosszak a szociális képességeid, nem bánsz elég tisztelettel a nőkkel... stb. Nem ismerlek, de én ezért szoktam visszautasítani srácokat.
2023. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Milyen "hazugságokkal" pattintottak le?
2023. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Párkeresés ilyen, ritka, ha az első szembejövő nővel sikerül. Neked viszont erős önbizalomhiányod is van, ami párkeresésnél nem vonzó. Senki sem akar tutyimutyi kisfiűt, aki képtelen cselekedni. Biztos minden rendben van veled az élet más területein? Barátok, karrier, család, szabadidő, külső, belső?
2023. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Mert nem nézel ki jól.
2023. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!