Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért mindig csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mindig csak szexet akarnak tőlem a pasik? Mért nem akarnak komoly kapcsolatot? Mért hagynak ott miután megvoltam nekik?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve...Nagyon elegem van a pasikból,és már ott tartok,hogy nem is akarok kapcsolatot,mert mindig csak szenvedek.Pár hét boldogság aztán meg szenvedés.16 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem,6 hónapot kellett várnia rám a srácnak,azt hittem minden oké,erre rá 1 hétre dobott.Azóta nem volt szexuális kapcsolatom ezidáig.Most 19 vagyok,és megint így jártam...Mi baj van velem?Mért nem lehet szeretni engem?
2010. okt. 10. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem cikizni akarlak, de lehet, hogy nem nyújtottál maradandót nekik. Ez csak egy feltételezés, az is lehet, hogy csak simán rossz fiúkba botlottál.
2010. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,hogy ezek után senkinek sem fogom merni odaadni magam....
2010. okt. 10. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:
biztos h lehet..de mi férfiak ilyenek vagyunk.Akarom mondani Ők.Nem minden pasi olyan mint ők voltak;):)
2010. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rossz emberekkel kezdtél, ez részben a te hibád is, de sajnos nagyobb részben ilyen csodás világban élünk. Ne keseredj el, ha bezárkózol mint a sün, azzal csak elijeszted azokat is akik talán normálisak és közeledni szeretnének feléd.
2010. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire borúsan látni a világot. Nem rajtad múlt. Majd jön a következő, aki rendesebb lesz. Két pasi még semmi.
2010. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalatom az nem sok van,hisz összesen 3szer szexeltem,de én ezt mindig tudattam az illetővel.Ebből is csak a 3.alakalomkor kezdtem élvezni a dolgot.
2010. okt. 10. 16:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem minden fiú ilyen, hidd el.

Ne törődj velük.

2010. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk, akiknek nem csak szexre kellenek a lányok.
2010. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
SziaEÉn nem akarlak megbántani,de sztem sok 19 éves nő még nem érett komoly kapcsolatra,pláne nem férfiba!Nem azt mondom hogy te voltál a hibás ebben az esetben,de ilyen fiatalon még sokan elkapkodják és minden kapcsolatba beleugranak,aztán jönnek a pofonok!Aztán amikor majd dönteni kell,egy komoly kapcsolatról ami tényleg jó lenne,akkor meg nem mer dönteni,mert fiatal korábban egyfolytában csalódott,hogy most mi legyen hogy legyen,mert azt hiszi az is olyan rossz lesz!Akkor jön ami nálad hogy minden faszi hülye és idiota,pedig benned is hiba van,mert nem válogatod meg kivel állsz össze!
2010. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elöző voltam!Még annyi,hogy semmi köze ennek a szexhez!Nem kell mindent a szexre fogni,itt vagytok nagy tévedésbe!Azért mert egy jót dugtunk,az nem azt jelenti hogy te vagy álmaim nője,vagy ő neked álmaid pasija!De majd pár év múlva rájössz,addig még kapsz pár pofont az élettől,de nem is baj,mert hibákból tanul az ember!Sok sikert!
2010. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!