Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel kedveskedjek a páromnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kedveskedjek a páromnak? Az elsődleges számomra hogy kikapcsoljon itthon mellettem, ne csak a munkáján rágódjon

Figyelt kérdés

Szóval, találtam 1000 meg 1000 ilyen kérdést, tudom rengeteg van

Azonban kíváncsi volnék hogy ha a ti párjaitok túl elfoglalt (munka, bent is, és itthon is) mivel vagy hogyan kapcsoljátok őt ki? Sajnos, a munkájából a sok stresszt, és problémákat haza hozza, elfárad (megértem) de ez a mi rovásunkra megy. Most szerencsére itthon lesz pár napot , de ahogy ismerem,nem fog másra koncentrálni, csak hogy bent végezzen időben mindennel stb stb. Én pedig szeretném őt meglepni, felvidítani, és kicsit kikapcsolni, hisz az neki is, és a kapcsolatunknak is jót tenne

(Kérem, normális válaszokat írjanak, poénkodni lehet velem, egy bizonyos szintig :D de örülnék ha segítenének)

Tudom mit szeret, a kedvencét főzöm mire ő haza jön és még? Kicsit tapasztalatlan vagyok ezen a téren, ilyen eddig még nem nem fordult elő a kapcsolatunkban, pár hónapja van csak ez.

(24/L, és 3,5 éves kapcsolat)


2018. szept. 23. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Masszírozd meg profi szinten (végezhetsz ilyen tanfolyamot), kártyázzatok, társasjátékozzatok.
2018. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kártyázni, társasozni szoktunk, csak mindig fáradt annyira, hogy sokszor abba hagyjuk hogy tudjon pihenni :)
2018. szept. 23. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet jól jönne neki egy meditációs, stresszoldó foglalkozás. Van aromaterápia, meg hangterápia is. Akár közösen is kipróbálhatjátok.
2018. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De akár otthon is tudsz betenni egy kellemes zenét, gyertyákat, párologtatót (nekem a bergamott a kedvencem).
2018. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szopás volt a napja, gonosz vigyorral közöld vele, hogy még nincs vége, aztán burítsd hanyatt a faszit. 5 literig meg se állj. :D

32/f

2018. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a masszázs teljesen bevált, heti többször. Hol ő, hol én. És nem szexnek indul, de szinte mindig az lesz a vége😊

5 éves kapcsolat

2018. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem kipróbáljuk őket, hátha beválik :)
2018. szept. 23. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el valami közös túrära,vagy kirándulásra. Lazitsatok élvezzetek egymás tarsasagát, kozos meghit pillanatok jobbak mint a tärgyak.Menjetek el valami jó kis étterembe,szerintem nagyon jó kikapcsolódäs,otthon meg együtt fürdés, gyertya esetleg, valami kis jó filmezes, maszírozäs,halk zene,finom vacsizas együtt.😊 Aztán egy jó szex
2018. szept. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
.. Vagy elmenni egyet futni.. Együtt sportolni, jó stresszoldó.
2018. szept. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!