Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt már külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már külföldi pasija, nektek is feltűnt ez a magyar férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Utolsó 2 párom külföldi volt, azóta magyarokkal ismerkedtem, de egyikkel se találtam a közös hangot.

Amik feltűntek: unalmasok, poénkodásra szinte képtelenek, karótnyeltek, életuntak. Amelyik nem, az meg csak a nagyon rossz külsejét próbálja poénkodással kompenzálni.


Bókolási képesség nulla. A külföldi pasijaim rengeteget bókoltak, sokszor mondták, hogy gyönyörű/szép/szexi/okos/vicces vagyok, a magyaroktól inkább csak kritika telik ki, kedves szó mintha fizikai fájdalmat okozna nekik.


És mintha azt várnák, hogy a nő nyomuljon rájuk. Volt nem egy olyan, aki napokig nem írt az x. randi után, majd sértődötten közölte, hogy mi az, hogy én nem keresem. Mondom férfi vagy, nem? Komolyan arra vársz, hogy én keresselek? Jóhogynem majd megdugni is nekem kell. Érdekes módon a külföldi barátaimmal sosem volt ilyen gond, szinte mindig ők kerestek, ha nem, akkor írtam én, de ez ritkán fordult elő. Sosem várták, hogy nekem kelljen nyomulni.


Nektek mik a tapasztalataitok?



2023. máj. 23. 11:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodt szívvel mehetsz a külföldiekhez. 😉 👋
2023. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
#1 megyek is, de nem ez volt a kérdés, hanem hogy másnak is feltűnt-e ez :D Szövegértés megy?
2023. máj. 23. 12:01
 3/40 anonim ***** válasza:
43%

Máskor meg az a baj ha folyton dícsérünk, bókolunk.

Hogy már unalmas mindig ezt hallgatni.

Meg, hogy nagyon rámenősek vagyunk.

2023. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
#3 kinek baj az, ha dicsérik? Max. 18 éves lányoknak, akiknek még nincs normális értékrendje.
2023. máj. 23. 12:02
 5/40 anonim ***** válasza:
36%

#2

Szerintem itt neked nem ment a szövegértés.

Arra utalt, hogy nem így van, de nem is fogsz hiányozni nekünk 😅

Menj nyugodtan a külföldiekhez.

2023. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
57%

Egyik levelemben leoltanak, hogy csak dugni akarok, a másikban meg, hogy miért nem lépek már, nem vagyok férfi?

Én nem tudok rajtatok kiigazodni.

2023. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

#6

Persze a nők se egyformák, mindenkinek mások az igényei, ezért kell kommunikálni egymással.

2023. máj. 23. 12:07
 8/40 anonim ***** válasza:
49%
Ja értem.
2023. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
77%

“Persze a nők se egyformák”

Aztán képes voltál az összes magyar pasit egyformának beállítani 😅

2023. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

#9 az összeset, akivel eddig randiztam. Mondom, hogy nem megy neked a szövegértés, legalább ne alázd tovább magad xD


Olyan NŐKTŐL várok választ, akik voltak már vegyesen külföldivel, magyarral.

2023. máj. 23. 12:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!