Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt már külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már külföldi pasija, nektek is feltűnt ez a magyar férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Utolsó 2 párom külföldi volt, azóta magyarokkal ismerkedtem, de egyikkel se találtam a közös hangot.

Amik feltűntek: unalmasok, poénkodásra szinte képtelenek, karótnyeltek, életuntak. Amelyik nem, az meg csak a nagyon rossz külsejét próbálja poénkodással kompenzálni.


Bókolási képesség nulla. A külföldi pasijaim rengeteget bókoltak, sokszor mondták, hogy gyönyörű/szép/szexi/okos/vicces vagyok, a magyaroktól inkább csak kritika telik ki, kedves szó mintha fizikai fájdalmat okozna nekik.


És mintha azt várnák, hogy a nő nyomuljon rájuk. Volt nem egy olyan, aki napokig nem írt az x. randi után, majd sértődötten közölte, hogy mi az, hogy én nem keresem. Mondom férfi vagy, nem? Komolyan arra vársz, hogy én keresselek? Jóhogynem majd megdugni is nekem kell. Érdekes módon a külföldi barátaimmal sosem volt ilyen gond, szinte mindig ők kerestek, ha nem, akkor írtam én, de ez ritkán fordult elő. Sosem várták, hogy nekem kelljen nyomulni.


Nektek mik a tapasztalataitok?



2023. máj. 23. 11:58
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
61%

Mit akarsz kérdező. Ez Magyarország, itt nincs kolbászból a kerítés, itt ha véleményed van, max kapsz egy pofont, itt nincsenek alkoholista szülők, akik a szar gyermeknevelésükkel tönkrevágják a gyereket, hogy felnőtt korára legyen egy lelki roncs, itt nem lehet milliókat keresni, itt nincsenek gyógyszerfüggők, itt nincs normális pszichiátriai ellátás, ha vélbe van valami lelki problémád fogják az antidepresszánsokat, nyugtatókat, aztán menjél élj a világba ahogy akarsz.


Itt prolik vannak, lelkisérültek meg önző, uraló alfák, akiknek alap a bántalmazás, meg, hogy a nő kussoljon, az van amit a férfi mond.


Amúgy nem rosszból írtam, hogy menj a külföldiekhez, hisz mégis mi a francot akarsz egy magyar pasitól, posshadtak vagyunk, életuntak, beszűkült látókörű gyökerek lettünk.


Sajnos a nők is fordultak egyet a tengelyen, és persze, hogy a jobbra vágynak, ezért van az, hogy szar az egész úgy ahogy van. Ha nő lennék, biztos, hogy nem jönnék össze magyar pasival...minek, hova, miért, ezért?

2023. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
#11 köszi, na ez már válasz volt a kérdésemre. Csak az a fura, hogy olyan magyar pasik is így viselkednek, akik rendes családban nőttek fel. Gondolom átjárja a társadalmat ez a hímsoviniszta, lelki bántalmazó, egoista lelkület, akkor is, ha otthon nem ezt látta.
2023. máj. 23. 12:19
 13/40 anonim ***** válasza:
74%
Külföldi férfi feleségeként mondom kérdező hogy te csak provokálni akarsz itt és hergelni a népet. Amit állítasz az általánosságban egyáltalán nem igaz.
2023. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
76%
Betegek vagytok 😅
2023. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
71%

#12 Ismered az összes Magyar férfit?

.......meglepne


Légyszíves told el a biciklit és ne vegyél egy kalap alá minket.

Nagyon köszi

2023. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
#13 nem provokálni akarok, de én igenis ezt làtom általánosságban, nem csak nálam, hanem barátnőim kapcsolataiban is. És gondolom te sem véletlen mentél hozzá külföldihez.
2023. máj. 23. 12:24
 17/40 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem véletlenül. De nem is azért mert a magyar pasik ilyenek meg olyanok. Ugyanúgy hozzámentem volna, ha történetesen magyar.
2023. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
És én sehol nem írtam, hogy minden magyar pasi ilyen lenne, ezt ti írjátok csak. Viszont az, hogy minden egyes alkalommal ezt tapasztalom magyar pasikkal, nekem bőven elég ahhoz, hogy következtetést vonjak le. De mondom, akinek nem inge, ne vegye magára.
2023. máj. 23. 12:27
 19/40 anonim ***** válasza:
92%
Az első két magyar barátom magyar volt, azóta csak külföldi. Szerintem nem véletlen és ezzel megválaszoltam a kérdésed :D
2023. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
#19 igen, ezzel az agresszív, sértegető kommenttel most aztán jól megmutattad, hogy mennyire értékesek is a magyar pasik. Szépen vágod azt a fát magad alatt.
2023. máj. 23. 12:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!