Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt már külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már külföldi pasija, nektek is feltűnt ez a magyar férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Utolsó 2 párom külföldi volt, azóta magyarokkal ismerkedtem, de egyikkel se találtam a közös hangot.

Amik feltűntek: unalmasok, poénkodásra szinte képtelenek, karótnyeltek, életuntak. Amelyik nem, az meg csak a nagyon rossz külsejét próbálja poénkodással kompenzálni.


Bókolási képesség nulla. A külföldi pasijaim rengeteget bókoltak, sokszor mondták, hogy gyönyörű/szép/szexi/okos/vicces vagyok, a magyaroktól inkább csak kritika telik ki, kedves szó mintha fizikai fájdalmat okozna nekik.


És mintha azt várnák, hogy a nő nyomuljon rájuk. Volt nem egy olyan, aki napokig nem írt az x. randi után, majd sértődötten közölte, hogy mi az, hogy én nem keresem. Mondom férfi vagy, nem? Komolyan arra vársz, hogy én keresselek? Jóhogynem majd megdugni is nekem kell. Érdekes módon a külföldi barátaimmal sosem volt ilyen gond, szinte mindig ők kerestek, ha nem, akkor írtam én, de ez ritkán fordult elő. Sosem várták, hogy nekem kelljen nyomulni.


Nektek mik a tapasztalataitok?



2023. máj. 23. 11:58
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
#20 nem csodálom…
2023. máj. 23. 12:32
 22/40 anonim ***** válasza:
28%

#21


😂😂😂


Én vagyok sértegető?

2023. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
61%
Hallod Feri mondta pár éve: el lehet menni. Nyugodtan magadra veheted én nem fogok sírni eskü
2023. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
87%

Nő vagyok, nem volt külföldi párom, de rengeteg külföldi kollégám van/volt minden eddigi munkahelyemen, így van rálátásom a témára. Egyik munkahelyemen nagyon erősen udvarolt is nekem az olasz főnököm.

Nem tapasztalom azt, ami írtál, inkább egyénfüggő a dolog.

A párom magyar, és egyáltalán nem képtelen a humorra, pedig visszahúzódó alapból, és nem kompenzál semmit, mivel jól néz ki. Nem várta sosem, hogy én udvaroljak neki.


Amúgy "külföldi" alatt remélem nem arabokat/indiaiakat értesz, az ő nagy udvarlásuk mögött általában egy teljesen más kultúra van + a felszín alatt soviniszta, agresszív nézetek, szóval ha az ő bókjaikat bekajálod, akkor buta és műveletlen vagy.

2023. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

#25 ha nem volt külföldi párod, akkor nem hozzád szólt a kérdés, de azért köszi. Az, hogy van külföldi ismerősöd meg hogy jársz is vele, két totál külön dolog :D


Nem muszlimokkal jártam, ilyen nagy kulturális különbséget én nem vállalnék be párkapcsolatban.

2023. máj. 23. 12:55
 26/40 anonim ***** válasza:
44%

Még mindig többet ér a véleményem, mint a tied.

80 sincs az IQ-d.

2023. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
60%

Hol kell téged kikapcsolni?


😂😂😂

2023. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
59%
Volt vegyesen sok országból párom, nem osztom a nezeted. A férjem magyar, semmi nem igaz rá, abból amit leírtál. Szerintem is csak provokálni akarsz.
2023. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

#29 oké, én örülök neked, hogy találtál rendeset.

#28 azt ugye tudod, hogy nem kötelező minden kérdés alá kommentelni?

2023. máj. 23. 12:59
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Hiába jöttél, hogy majd együtt fikázzák veled a magyar pasikat. :) Kicsit sértődöttnek tűnsz.


Volt külföldi párom is, most meg alapból külföldön élek.

A magyar pasikra annyi negatívot tudok írni, hogy 30, de főleg 40 felett, nagyítóval kell keresni azt, aki a külsejére igényes. A fiatalok közt egyre elterjedtebb, hogy sportolnak, odafigyelnek az öltözködésre, és mindezt ízlésesen.


A humorról meg a bókokról nekem teljesen más véleményem. Eleve teljesen másképp hangzik ám ugyanaz az anyanyelveden meg egy idegen nyelven. Például egy olasz a telefonkönyvet is felolvashatja, akkor is egész nap tudnám hallgatni. 😜 De a helyi vodafonos bácsinak is olyan szép a kiejtése, és aaanyiraaa szuper férfias hangja van, hogy receptre kéne felíratni. Közben meg rohadt unalmasan mondja el, hogy miért jó az új családi csomag, de külföldiül a moziajánlós hangjával. Amúgy öreg és csúnya is.


Tehát ha te ennyire másképp látod a szóbeli kommunikációt, annak lehet egyszerűen az az oka, hogy ők magyarul beszélnek.

De azt teljes mértékben cáfolom, hogy nincs humoruk vagy nem lehet velük beszélgetni. Azt meg aztán végképp, hogy ne nyomulnának. Azt inkább túlzottan is!

2023. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!