Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményetek, reakciótok, hogyha a párotok a barátaival/barátnőivel beszélné ki a nemi életeteket? Akár pozitív, akár negatív dolog? Hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
+ Ti hogyan viszonyultok ehhez: a ti barátaitok, esetleg családtagok (pl.: testvér) mennyit tud a nemi életetekről?
2023. máj. 23. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Érdekelnének példák, miket osztotok meg, mert ez most adott egy olyan plusz szorongást, ami eddig nem volt.
2023. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Pl volt exem, aki a legjobb csajbarátjának (mondjuk az is megért egy misét) azt ecsetelte, hogy milyen bénán mozgok, mikor én vagyok felül...


Hát bocsmá, ha nem maradok vele ilyen szarok után.

2023. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk sok minden elhangzik, de nagyon ritkán negatív. Méret, gyakoriság, potencia problémák (át egyetlen, ami negatív infó, illetve tény, amit eddig hallottam), közös perverziók, van pisi széles ismerős, olyan, aki férfiként kedveli a fordított felállást, van olyan csaj, akit tudom, hogy spriccelni szokott, ha épp nagyon jó neki. Van, akinek túl nagy a párja, van akinek hüvely szárazsága van, szoktunk beszélni óvszerekről, ezen belül balesetekről, síkosítókról, egyéb tapasztalatokról.

A másikat ilyen témában szidni (de bármilyen más témában is szídni a háta mögött, paraszt dolog).

Ugyanakkor objektív tényeket közölni nálunk nem tabu a közeli baráti társaságban, engem nem zavar, ha a párom is ezen a szinten kezeli a témát.

2023. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
96%
Uh bazmeg, ez is megy a listára a bárkapcsolat CON oldalára.
2023. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor a szemetet összefújja-e a szél, tehát aki érdeklődve hallgatja, kinek milyen a lába köze, az vajon megtalálja-e azokat, akik erről pofáznak. Illetve a normálisakkal dettó.
2023. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!