Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, igaz hogy ti külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz hogy ti külsőre kevésbé válogattok mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Úgy látom sok olyan nő van aki simán összejön egy számára külsőre közömbös férfival. Aki nem helyes, nem csúnya, csak közömbös. Ez szerintem azért is lehet mert lényegesen több a szép nő, mint a jóképű férfi. Emiatt sok nőnek inkább az fontosabb hogy a férfi ápolt legyen, adjon magára, és belsőre passzoljon hozzá és legyen rendben, mint hogy mennyire jóképű.


Az eddigi párjaitokra mit mondtatok magatokban mikor először megláttátok őket?



2023. máj. 24. 13:11
1 2 3
 1/23 Kitana. ***** válasza:
85%
Mindegyik párom tetszett első látásra, ez volt az első motiváció az ismerkedésre. Attól még, mert szerinted vagy objektíven valaki nem 10/10, tetszhet nőknek.
2023. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem igaz. Nekünk is számít a külső, akárhogy is, ez teszi az első benyomást. Meg tudod, valamire fel is kell izgulni. Aztán lehet, hogy nekem pont az tetszik, aki szerinted meg ronda, ízlés dolga. Az eddigi párjaim nem igazán hasonlítottak, nincs egy konkrét típusom. Meglátom, aztán megtetszik. Pedig nem voltak tökéletesek, vagy épp mai divat szerint jóképűek.
2023. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
😂😂😂😂😁😁😂
2023. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Az én feleségem amikor először meglátott "hülye frufrus"ként hivatkozott rám.

Most is azt mondja, hogy reméli a gyerekünk tőlem az eszét örökli, nem a küllemét:D


Ilyen ez.

Ugyanakkor neki is fontos volt a külső. Pl, hogy ne legyek csupasz. Szőrös mellkas, láb, ilyesmi. De egyértelműen nem olyan szinten foglalkozik a külsővel, mint pl mi, férfiak.


De persze kár általánosítani, vannak nők akiknek nagoyn fontos a férfi külseje, vannak akiknek pedig szinte egyáltalán nem számít. De a tapasztalatom nekem is az, hogy kevésbé ragadnak le a puszt alátványnál. Máskülönben nagy bajban lennék:D

2023. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Persze hogy a nőknek is számít a külső, de a többség szerintem nem fog "barátzónába" tenni egy férfit ha arcra közömbös, és nem tartjátok kifejezetten jóképűnek, ha szerintetek minden más stimmel vele. Sok nő bevallása szerint kevés a (számukra is) kifejezetten helyes férfi aki első látásra is odavonzza a tekintetet.
2023. máj. 24. 13:34
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

Egy kezemen meg tudom számolni hány tényleg, kimondottan jóképű férfival találkoztam életem során. Szerintem a magyar pasik a legrondábbak a világon. Jó pasit csak a tévében látok.

Egy párom volt eddig (most is tart a kapcsolat), külsőre közömbös volt amikor találkoztunk. Az átlagtól valamivel szebb. Nem a külseje miatt szeretem. A belső tulajdonságai tették vonzóvá (nem iszik, nem cigizik, nem bulizik, macskás, és gyerekmentes).

2023. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igaz.
2023. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Én rohadtul válogattam, és soha nem fogom tagadni, sem szégyellni.

2023. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%

Hat én tuti nem 😂

Ha nem vagy anakin Skywalker szintű csoda akkor nem fogok hozzad érni :D

2023. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exem sem volt első látásra olyan, akitől a bugyimat ledobtam volna. Mindegyiknél idővel alakult ki az erős kémia. Tényleg mondhatni közömbösek voltak. Első csókkal vagy tánccal alakult ki a nagy kémia amúgy.
2023. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!