Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Atyafi biztos vagy benne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atyafi biztos vagy benne, hogy előnytelen a külsőd? Elhiszed nekem, hogy a kisugárzás a férfiaknál sokmindent felülír?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne atyabiztos, de a külső visszajelzések alapján nem is a legelőnyösebb.

Nem hiszem el, mivel a tapasztalataim és az ismerősei tapasztalatai nem ezt mutatják. Akkor miért hinném el?

2018. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hmmm..igaz kimaradt egy,
2018. jún. 13. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Én elhiszem, mert lettem én már szerelmes úgy, hogy sose láttam, csak leveleztünk. Mire megláttam, már úgy belé estem, mint ló a szakadékba.
2018. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt nem értem miért nem szomorítod ezzel személyesen őt. Hiszen ott a privát üzenet funkció.
2018. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%
Jól van, nyugtatgasd magad ezzel, én azért inkább a heti fix 10 óra edzés mellett szavazok. Meséljek sztorikat, mik történtek, miután átváltottam kondizgatós életmódra? :D
2018. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

kit?


régebben a "honfitársam!" megszólítás helyett is alkalmazták az "atyafi!" - t


gondoltam veszitek

2018. jún. 13. 21:57
 7/14 A kérdező kommentje:
heti ~50 óra nehéz fizikaira nem kondizgatnál :)
2018. jún. 13. 21:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Pontozzatok le, ha nem hiszitek el, de a mai napig szerelmes vagyok belé. :D

Kettes voltam.

2018. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
#7: Valószínűleg annyi után én sem kondiznék. De miért mennék heti 50 órás nehéz fizikai munkára? :D
2018. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Semmi baj a külsőmmel,sőt kimondottan jó pali vagyok,csak a képemen látszik már,hogy elmúltam 39.

ezért gyakran ér már az utóbbi időben olyasmi,hogy köszönök a 20 éves csajnak,hogy szia és úgy válaszol,hogy jónapot,vagy csókolom.

2018. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!