Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam a friss kapcsolatomat, helyre lehet ezt hozni? Ég a pofám.

Figyelt kérdés

Egy kapcsolat kezdetében voltunk egy nagyon kedves édes nővel. Sok figyelmet és törődést mutatott irányomban, ugyanannyit keresett engem, megjegyezte milyen programok érdekelnének engem és próbált olyanokat szervezni, meglepett saját készítésű süteménnyel, ételekkel. (Itt meg kell jegyeznem, hogy sose éreztem fojtogatónak, nem telepedett rám.)

Aztán egy idő után észrevettem, hogy visszább vett, kedvtelenné vált majd mondta, hogy beszélni szeretne velem. Elmondta, hogy ő nem érzi azt, hogy nekem is fontos lenne ez a kapcsolat és csak úgy elvagyok. Nem érzi, hogy erőfeszítést tennék érte, az ő programjára nincs kedvem sosem, nem köszöntöttem fel születésnapján stb. Elmondtam neki, hogy pedig szeretek vele lenni és tervezek vele de szerintem kicsit sokat kér és szerintem álomvilágban él. Nincsenek hősszerelmes lovagok, csak a fantáziájában. Erre azt felelte, hogy régen ő is ezt hitte de volt egy férfi a múltjában akinek nem volt probléma az, hogy örömet okozzon neki, természetes volt az oda-vissza figyelem és szeretet. Kérdeztem, hogy akkor hol van ez a tökéletes férfi? Erre félrenézett, ő nem akar erről beszélni. De mondtam, hogy igenis most már mondja el, mert valami bibi csak volt! Kérdeztem, hogy talán otthagyta a pasit? Ekkor már könnyezett de nem szólt, így folytattam hogy biztos akkor a pasi hagyta ott másért, igaz? Itt sajnos már durván beszéltem vele, ezért fakadhatott ki sírva, hogy ha annyira tudni akarom, akkor tessék, a férfi hirtelen meghalt közúti balesetben, vétlenként, amikor két hónapja voltak már együtt. Ledöbbentem így nem szóltam semmit, ő el is ment. Később írtam neki, hogy sajnálom de meg se nézte.

Ez tegnap volt, azóta sem beszéltünk, és én nem tudom mit csináljak. Annyira kellemetlenül érzem magam, eszembe se jutott, hogy ez lehet. Látszott rajta, hogy fájdalmas neki (megtudtam közben, hogy a srác kb két éve halt meg). Tényleg egy édes lány, csak azt hittem túl romantikus, de más mégis meg tudta neki adni amit szeretne.

Szerintetek ezt helyre tudom hozni még vagy nagyon durva voltam?



2023. máj. 26. 14:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

Hát ezt eléggé elb@sztad. Kérj tőle bocsánatot ismerd el hogy egy érzéketlen f@sz vagy, és ha szóba állna még veled jobban oda figyelnél az ő igényeire.

Utána hagyd őt, hagy eméssze meg a dolgokat. Elképzelhető hogy többet nem áll veled szóba, de ezt te rontottad el minden téren. Szóval ennél többet azt hiszem nem tehetsz most.

2023. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%

Ez lehet részedről csak egy műveletlenség, fiatalon én is nagy tapló voltam, azóta kicsit csiszolódtam. Igyekezz tanulni ebből, de én kicsit félek, hogy ennél többről van szó nálad, és élvezted, hogy kínzod és rombolod. Az akkor pedig lehet, hogy narcisztikus zavar nálad, mert így akartad magad alá gyűrni. De ez csak ilyen kocsmapszichológiai tipp. Mindenesetre az jó, hogy legalább utólag bánod, hátha van remény még számodra. Én örülnék, ha így lenne.

Kicsit az a tapló abban, amit csináltál, hogy úgy viselkedtél vele,mintha természetese lenne, hogy ő kifejezte feléd, amit és neked ezer ilyen lenne, tehát szinte már unod és le kell ezeket törni. Na, de ez csak az én élénk fantáziám.

2023. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj elnézést és búcsúzz el, nem passzolsz hozzá, csak volt neked, csak kaptál, de adni nem adtál semmit. Neked párkapcsolat nem való.
2023. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
6%

Mondjuk azt nem értem, hogy aki még gyászol, az miért kezd kapcsolatot... de nyilván amúgy ezt meg lehet beszélni, hogy sajnálod, meg el lehet búcsúzni, stb.


De a lényeg, hogy amiket amúgy elpanaszkodott, az valós... főleg a szülinap... mi a franc van veled?? Ne csinálj már ilyet. Ezek mindenkinek fontosak. Milyen programok azok, amikre nem tudsz elmenni a szerelmed kedvéért?? Ne már... ilyet ne csinálj

2023. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"Sok figyelmet és törődést mutatott irányomban, ugyanannyit keresett engem, megjegyezte milyen programok érdekelnének engem és próbált olyanokat szervezni, meglepett saját készítésű süteménnyel, ételekkel."


Mikor terveztél férfi lenni a kapcsolatotban és tenni valamit te is??

TE szervezni programot, TE meglepni őt dolgokkal, TE főzni neki??

2023. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az utolsó írja, ez volt a fő baj.Ez nem rózsaszín leányálmos elvárás, hanem ALAP dolog, hogy mész az ő általa kedvelt porogramokra, ha ő süt- főz Neked,akkor Te is viszonzod.


Szerintem hagyd békén és találjon egy normális FÉRFIT, nem egy önző kisgyermeketet.

2023. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt sajnálom a legjobban,hogy nem kamu és ilyen emberek tényleg léteznek...Akik azt tiporják meg lelkileg,aki szereti őket.Nem megbecsülik,inkább elmarják maguk mellől.
2023. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!