Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam a friss kapcsolatomat, helyre lehet ezt hozni? Ég a pofám.

Figyelt kérdés

Egy kapcsolat kezdetében voltunk egy nagyon kedves édes nővel. Sok figyelmet és törődést mutatott irányomban, ugyanannyit keresett engem, megjegyezte milyen programok érdekelnének engem és próbált olyanokat szervezni, meglepett saját készítésű süteménnyel, ételekkel. (Itt meg kell jegyeznem, hogy sose éreztem fojtogatónak, nem telepedett rám.)

Aztán egy idő után észrevettem, hogy visszább vett, kedvtelenné vált majd mondta, hogy beszélni szeretne velem. Elmondta, hogy ő nem érzi azt, hogy nekem is fontos lenne ez a kapcsolat és csak úgy elvagyok. Nem érzi, hogy erőfeszítést tennék érte, az ő programjára nincs kedvem sosem, nem köszöntöttem fel születésnapján stb. Elmondtam neki, hogy pedig szeretek vele lenni és tervezek vele de szerintem kicsit sokat kér és szerintem álomvilágban él. Nincsenek hősszerelmes lovagok, csak a fantáziájában. Erre azt felelte, hogy régen ő is ezt hitte de volt egy férfi a múltjában akinek nem volt probléma az, hogy örömet okozzon neki, természetes volt az oda-vissza figyelem és szeretet. Kérdeztem, hogy akkor hol van ez a tökéletes férfi? Erre félrenézett, ő nem akar erről beszélni. De mondtam, hogy igenis most már mondja el, mert valami bibi csak volt! Kérdeztem, hogy talán otthagyta a pasit? Ekkor már könnyezett de nem szólt, így folytattam hogy biztos akkor a pasi hagyta ott másért, igaz? Itt sajnos már durván beszéltem vele, ezért fakadhatott ki sírva, hogy ha annyira tudni akarom, akkor tessék, a férfi hirtelen meghalt közúti balesetben, vétlenként, amikor két hónapja voltak már együtt. Ledöbbentem így nem szóltam semmit, ő el is ment. Később írtam neki, hogy sajnálom de meg se nézte.

Ez tegnap volt, azóta sem beszéltünk, és én nem tudom mit csináljak. Annyira kellemetlenül érzem magam, eszembe se jutott, hogy ez lehet. Látszott rajta, hogy fájdalmas neki (megtudtam közben, hogy a srác kb két éve halt meg). Tényleg egy édes lány, csak azt hittem túl romantikus, de más mégis meg tudta neki adni amit szeretne.

Szerintetek ezt helyre tudom hozni még vagy nagyon durva voltam?



2023. máj. 26. 14:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
98%
Soha az életben ne merészelj a közelébe menni, sem hozzá szólni, HAGYD BÉKÉN. Ez a hajó elment.
2023. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
3%

"hogy ha annyira tudni akarom, akkor tessék, a férfi hirtelen meghalt közúti balesetben, vétlenként, amikor két hónapja voltak már együtt. "


Hazudik neked az adott nő. Nem az az ember akinek mutatja magát.Az egész elkőadása szerepjáték. Nem több.

2023. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
4%
előadása
2023. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező, mikor veszed már észre, hogy egy kaméleonhoz van "szerencséd"?


Érzed is, hogy nem stimmel valami, ordít a játéka az írásodból-és ezt nőként írom neked. Ráadásul mindene mesterkélt. Tehát tudatos, érdek áll a szándéka mögött-és zéro érzelem.

2023. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
30%

Most mit bántjátok? Nem olyan általános hogy az új nő exe halott. Honnan tudhatta volna?


Az már inkább probléma, hogy szerinted túl nagy elvárás, hogy felköszöntsd a szülinapján.

2023. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

A történetben lényegtelen, hogy meghalt-e az exe, vagy nem.

A lényeg inkább az, hogy még a legalapvetőbb igényeit is letapossa, és tipikus bántalmazó módjára már kezdi az etetést, hogy nemcsak tőle, hanem mástól sem számíthat ennél jobb bánásmódra.

2023. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit nárcisztikus is lehetöl...
2023. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%
Jézus isten. Ilyen pasik mit akarnak, mint te? Ezt ne akard megjavítani mert egyáltalán nem érdemled meg ezt a lányt. És jó nagy tévhitben élsz, mert attól hogy te egy suttyó vagy attól még vannak hősszerelmes férfiak. Az én párom, már öt éve, is hősszerelmes még mindig, és mindketten tettünk azért hogy jó legyen a kapcsolatunk. Ez cska igy működik. Nem való mindenkinek.
2023. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

14-es, aki azt írta, hogy a lány hazudik: nem, ismertem a srácot nagyjából, mindenki sajnálta. De nem tudtam, hogy ezzel a lánnyal alakultak a dolgai. Tegnap este találkoztam egy rég nem látott haverommal, elmeséltem neki mindezt mert úgy tudtam, egy munkahelyük volt a sráccal. Meg is erősítette, hogy látta őket együtt. Bár a lány szavában egy pillanatig nem kételkedtem, miért hazudott volna?

Pontosan mindezért süllyednék el legszívesebben. Itt a válaszokat is megérdemlem, csak kicsit reménykedtem hátha tudnék még mit tenni. Azóta se mertem írni a lánynak.

2023. máj. 26. 15:46
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

Ne is merj. Soha.

Légyszi...

2023. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!