Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak tényleg ennyire eltérőek a szexualitásban?

Figyelt kérdés

Szóval tudom nagy vitát fog ez kavarni de kiváncsi vagyok a véleményekre.


Mit gondoltok arról, hogy ha bár a mai világban sokan úgy gondolják, hogy egy nő és egy férfi között szexualitást, szexuális partnerek számát tekintve nem kell különbséget tenni. Mégis vannak akiknek fontos, hogy egy nő hány férfival feküdt le a múltban míg mondjuk fordítva egy férfinál ez annyira nem fontos.

Én is inkább ezt a tábort erősítem de szerintem ennek pusztán társadalmi és biológiai okai vannak. Csak nem értem a nők miért vannak ennyire ezen kiakadva.


Most lehetne jönni akár a lakat és a kulcs példájával (az a kulcs jó ami minden lakatot nyit, de az a lakat nem jó amit minden kulcs kinyit).

Szerintem ezek logikai tények, mivel egy nőnek nem nagy kihívás lefeküdni valakivel napjainkban, gondol egyet és valószínűleg 15 perc alatt rá tud írni egy férfire akivel le tud feküdni. A férfiak esetében meg azért, hogy egy hölgy összejöjjön nekik, meg kell küzdeni, magabiztosság kell, kell egy jó humorérzék megnyerő stílus, elfogadható külső stb. Ezért is alakult ki, hogy ha egy srác mondjuk lefeküdt 20-30 lánnyal és akár akad köztük egyéjszakás akkor az dicsőség. Viszont ugyanez egy nő esetében meg már elgondolkoztató, hogy alkalmas-e a hölgy komoly kapcsolatra.


Meg szerintem az is teljesen logikus gondolat, hogy ha egy nő túl sok jött ment embernek (csúnya szó) "szét teszi a lábát" tehát ennyire nem értékeli saját magát és a szexualitását. Akkor nekünk férfiaknak miért kellene értékelni, a hölgyet?


Illetve van olyan vélemény is, hogy egy férfinél sokkal késöbb jön el az a szám a partnereket tekintve miután már nem tud igazán kötődni majd egy emberhez sem. Viszont a nők sokkal érzékibb lények ezáltal nekik ez a szám sokkal kevesebb.


Természetesen nem úgy kell ezt érteni, hogy én most a férfiakat védem és fel akarom menteni őket, hogy nekik mindent szabad és dugjanak meg mindent ami mozog. Mert azt ugyanúgy elitélem, de úgy gondolom nálunk sokkal elfogadhatóbb egy kis kalandozás mint egy nő esetében.


De akár egy másik példa: valljuk be ha egy átlagos kinézetű srácot kiálítunk egy táblával egy szórakozóhelyen amire az van írva hogy ma szívesen lefeküdnék egy nővel. Akkor nem állna ott sor elötte, viszont ha ugyanezt tennénk meg egy nővel akkor ott tolonganának a férfiak.


Ezért is szerintem ha egy nőnek vannak egyéjszakás kalandjai, és azért 5+ a szexuális partnerek száma mondjuk 23 éves kora alatt már. Az az a kategória akinél el kell gondolkozni. De ez csak az én véleményem.. És természetesen végső soron ha egy lány ennek ellenére bizonyítja, hogy hűséges és megbízható csak esetleg így alakult az élete akkor ez változhat... De alapból felvillan a piros lámpa számomra legalábbis.


És mielött nekem támadna bárki is én sem az a férfi vagyok aki mindenkit megdug szóval a komoly kapcsolatok híve veagyok és nem az egyéjszakás dolgokat keresem. 29 vagyok és egy darab egyéjszakás kalandom volt a többi mint komoly kapcsolat.



2023. máj. 27. 15:50
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
29-es most ezt így nem is értem. :D Lehet akkor én vagyok teljesen konzervatív meg az erdőben, de már bocsánat én azt gondolom a szex az két ember között akik szeretik egymásta szerelmük kiteljesedése és az egyik legfontosabb kapocs és egy nagyon intim dolog legalábbis ebbe naz esetben a legjobb.. De miért akkor szerinted mi? Egy jó kis fun activity szórakozás?
2023. máj. 27. 16:59
 32/41 anonim ***** válasza:
98%

"De amúgy meg pont erről beszélek hogy más a kettő mert ha több is lenne akkor iszerintem férfiaknál jobabn elfogadhatóbb a dolog. Én nem ócsárolok senkit csak a véleményemet írom.." - Ez nem vélemény, te is ugyanúgy degradálod a nőket, mint a legtöbb férfi és néhány nő!


Miért lenne elfogadhatóbb, hogy a férfi bokorból bokorban landol, amikor a "könnyűvérű" nőkkel teszi? Logikus, hogy akkor ő is "könnyűvérű" basszulkulcs. 🤡


Háborúkról ha meg már beszélsz, mert mást már nem tudsz felhozni, akkor azt miért nem említetted, hogy a nőknek se könnyű otthon 3 gyerekkel, vagy egyedül a férfi miatt aggódni, aki lehet az apja, haverja, vagy a párja és azt, hogy a katonák ha pont ott van a háború végigmennek rajtuk, mint a vonat? Merthogy a háborúban kutyát nem érdekli, hogy nemi erőszak történik ezerrel.

(Az, hogy egymást is használják a katonák is gáz, de a legtöbb szexhiany miatt belemegy!) Vagy, hogy megkínozzák őket?


Egyébként meg ha nem kell neked "riherongy" azzal nincs gond, de ne írd, hogy a férfiaknak akceptálható, hogy "hímlottyó" mert nem az normális emberek között! Csak felsőbbrendűségi, nőket lealacsonyító férgek gondolják, azt amit te és erre nem lennék büszke, hogy az a véleményed. Még egy kicsit se! 🤡

2023. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
88%

"szex az két ember között akik szeretik egymásta szerelmük kiteljesedése és az egyik legfontosabb kapocs és egy nagyon intim dolog"


Teljesen egyetértek. De nem kincs. Nem egy dolog, amit én adok neked. Nem egy olyan dolog, amit ha sokszor csinálsz sok emberrel, elértéktelenedsz tőle.


És van, akinek fun activity, mi azzal a baj? Ne olyat keress. De miért kell lenézned őket?

2023. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
93%

"De miért akkor szerinted mi? Egy jó kis fun activity szórakozás?"


Neked is volt egyéjszakásod. Mágikus punci lehetett, aki el tudta veled feledtetni az intimitás szentségét. Képmutató.

2023. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
84%
A háborúkat férfiak indítják, vívják is meg, de ne keverjük ezt ide, mert akkor meg azt mondom, hogy te meg maradj otthon a gyerekeiddel évekig, járkálj az ovisokkal táppénzre, és végezd el a háztartást munka mellett, ahogyan a legtöbb nő teszi. Nem ez most a téma, hanem a szex.
2023. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a gondolatmenettel nem a férfi nemet degradálod le? Hiszen azt írod, ha a nők túl sok férfival kerülnek kapcsolatba akkor bemocskolják magukat..
2023. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
75%
Ne irigykedj.Azért szexelek,mert jó.Minden ujjamra kapok pasit,de normális kevés van köztük.Az,hogy magától felalljon és két percnél tovább birja nem nagy elvárás.Én azt szeretem,ha a férfi tudja mit akar az ágyban,és foglalkozik velem.Jol dugni pedig kevesen tudnak.Ha en dugok,akkor egy férfi is dug.Csúnya pasikat is ismerek,akik annyit dugnak amennyit akarnak.Más véleménye meg nem érdekel.
2023. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy a pasik panaszkodnak, hogy nekik milyen nehéz szexhez jutni (mert ugye a legtöbb nő nem szexel kapcsolaton kívül). Erre ahelyett, hogy azon dolgoznának, hogy a nők is szabadon szexelhessenek anélkül, hogy elítélnék őket, még ők kuvázzák le nőket akik élvezik a szexet.
2023. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

38#


Ez igaz, de ne csak a férfiakat bántsuk, JÓ PÁR NŐ ugyanúgy odavágja neked, hogy egy rib*zli vagy csak irigységből, féltékenységből. Valamint nincsenek is tisztában a szavak értelmével:


qrva-aki pénzért fekszik le, tök mindegy, hogy hivatott, vagy gyugiban teszi.

rib*nc-aki MIKÖZBEN PÁRKAPCSOLATA VAN MÁS emberekkel fekszik le, tok mindegy, hogy nő vagy férfival.

hímringyó-aki képes egyszerre több nőt/férfit mint vasat a tűzben tartani, tök mindegy ismét, hogy mi a neme.


Párkapcsolaton/szexkapcsolaton kívül lévő szexualitásra érvényesesek mint hűtlenség/megcsalás/3-4 szexpartner egyszerre/3-4 szexpartner párhuzamosan jelzők mégis mindenki rá agassztja még arra is, akire haragszik is. Hát szomorú.

2023. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy mindenki annyit szexeljen amennyit szeretne, annyi partnerrel amennyivel szeretne.

Ha valakivel párkapcsoltot szeretnék és valami nagyon kirívó számot mond akkor azért én is duplán átgondolnám, de nem gondolom, hogy valaki kevésbé hűséges vagy kevésbé értékes emiatt.(kirívó alatt ilyen 30+ partnerre gondolok)

Ez a logika, hogy a nők elvesztik az értéküket meg hogy nem értélik magukat ha "sok" partnerük volt ez a legnagyobb baromság. Remélem azt tudod, hogy mi is szeretünk szexelni.😂

2023. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!