Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn még érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn még érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Társkeresőn még érdemes ismerkedni?

Sajnos csak negatív tapasztalataim vannak.

Ismerkedés közepén lelépnek egy szó nélkül, nehezen írnak vissza hiába vannak online, és 100-ból 99 csak alkalmit akar ami nem lenne baj ha az elején mondjuk tisztázva lenne . Van olyan társkereső amin még érdemes lenne próbálkozni?

Persze nem csak online ismerkedem és bár tudom van aki itt is szívesen ismerkedik látatlanul én itt nem privátot szeretnék, hanem inkább tanácsokat, hogy mondjuk nektek melyik társkereső vált be.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

26N



2023. máj. 27. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Randivonal.hu


Előfizettem és sokkal több nőt értem el, mint az aplikációk ajánlotta társkeresőkön. Van aki Tinderen is komoly kapcsolatot keres, van aki a randivonalon is alkalmit. Nagyon ne görcsölj rá, mint írtad nem csak online ismerkedsz. Fogd fel inkább úgy, h annak is adsz egy esélyt. Sok sikert és ne add fel!

2023. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekünk bejött. Netes társkeresőn ismerkedtünk meg, azóta össze is házasodtunk. Igaz , ez nem most volt, 13 éve vagyunk együtt.

Viszont azt tudom, hogy akkoriban sem volt könnyű olyat találni aki komolyan gondolja. A pasik többsége csak 1-2 dugásra vágyott, semmi elköteleződés. Az meg kösz de nem.

5 évig ismerkedtem neten mire 1 komoly összejött. 4,5 év chat.hu kisebb nagyobb szünetekkel. Volt onnan nèhány, pár hónapos kapcsolat de semmi komolyabb, illetve 6 hónap társkereső. Az végül bevàlt, lényegesen rövidebb idő alatt.

2023. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!