Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha megint dobva leszek? Borzasztó érzés minden alkalommal.

Figyelt kérdés

Ugyanaz a forgatókönyv:

Rám ír, először nem érdekel, elkezd becézgetni (cuki, kincsem, baba, babám, stb.). Első randi jól sikerül, bár én nagyon zavarban vagyok, de a randi végére feloldódok. Majd aztán vagy még egy randi következik, vagy rögtön le...r. majd amikor rákérdezek, hogy mi van, akkor ő jön azzal a szöveggel, hogy nem akar párkapcsolatot, de nem az én hibám, és ez nem azért van, mert nem szeret.


Nem merem megnyitni a messengert, tudom, hogy most nem fog írni, pedig előtte minden reggel jó reggelt kívánt, este meg jó éjtet. Mit tegyek?


2023. máj. 29. 08:35
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
86%
Keress mást! Előbb-utóbb majd sikerül.
2023. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja chatelés alatt, vagy a randi közben, után, hogy szeret az hazudik! Maximum megakar döngetni, de vagy megvárja míg hagyod magad, vagy lelép, mert más sokkal érdekesebb számára, mint te vagy.

Nem ér semmi a jó reggelt, estét, hogyha csak úgy írja.

Próbálkozni kell, de ne éld bele magad, hogy ő szerelmes beléd és ilyenek, mert nem igaz!

2023. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem időszerű lenne nem bevenned minden kamut.
2023. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
40%

érdekes hogy egy nőnek is vannak ilyen gondjai én azt hittem ők azok akik ejtik a pasikat.

Nyugi lesz majd más.

2023. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Eddig se volt más, mindig így végzem.

Én is tudom, hogy nem igaz, de olyan jó lenne hinni benne, hogy valaki szerethet, hogy én is kellek valakinek, hogy én is jogosult vagyok a szerelemre, a boldogságra, és nemcsak kényszeredetten mások boldogságának kell örülni, mert csak az jut nekem🥺


Örök szűz😪

2023. máj. 29. 09:06
 6/52 anonim ***** válasza:
15%
Szeretni fog de az több idő és persze jó szex eredménye.
2023. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyi ismeretség után becézget, meg kb. az első randi közben már sms-t küld, ha kimegy a vécére, hogy máris hiányzol, azt ne vedd komolyan. Szexbe meg onnantól menj bele, ha akkor is jó döntésnek tartanád, ha másnap nincs folytatása. Ezek az írogatós kezdések is nagyon félre viszik a kommunikációt...
2023. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Akkor sose menjek bele a szexbe? Vagy ezt nem értem, bocsi😅

Ha valaki kötődik valakihez, szeretvalakit, akkor persze hogy várja azt, hogy legyen folytatás.

2023. máj. 29. 09:15
 9/52 anonim ***** válasza:
16%
Ha nincs szex nincs szerelem.ennyi.
2023. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
57%
Különbség kérdező, hogy kölcsönös a szerelem, vagy egyoldalú, kihasználva akarod magad érezni? Ráadásul egy idegennel veszítenéd el a szüzességed, aki nem biztos, hogy rád odafigyelne? Akkor miért nem inkább jó haverral, akibe megbízol és odafigyelne rád?
2023. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!