Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha megint dobva leszek? Borzasztó érzés minden alkalommal.

Figyelt kérdés

Ugyanaz a forgatókönyv:

Rám ír, először nem érdekel, elkezd becézgetni (cuki, kincsem, baba, babám, stb.). Első randi jól sikerül, bár én nagyon zavarban vagyok, de a randi végére feloldódok. Majd aztán vagy még egy randi következik, vagy rögtön le...r. majd amikor rákérdezek, hogy mi van, akkor ő jön azzal a szöveggel, hogy nem akar párkapcsolatot, de nem az én hibám, és ez nem azért van, mert nem szeret.


Nem merem megnyitni a messengert, tudom, hogy most nem fog írni, pedig előtte minden reggel jó reggelt kívánt, este meg jó éjtet. Mit tegyek?


2023. máj. 29. 08:35
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
93%
Pàr hónapot senki se vàr szexre...
2023. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Ott azért elég nagy a baj ha ennyi idősen szűz vagy… ez már alapból red flag.
2023. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
71%
22-es: Én sehol nem láttam a kérdező életkorát
2023. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
0%

nocsak én írtam hogy ismerkednék sőt simán el is veszlek nem muszáj az első párhónapban dugni de utána már nem fájhat a fejed 20-30 évig

jó mondjuk nem válaszolsz szóval ............

2023. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
90%

Nincs végtelen pasiáradat?

Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Milyen oldalakon vagy fent? Hogyan ismersz meg új embereket a valóságban?

2023. jún. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

Facebook,instagram, snapchat


Nem nagyon ismerek meg új embereket

2023. jún. 9. 06:30
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy ismeretlen embert cuki, kincsem, baba, babám neveken szólít valaki, az egy summa cum laude szegénységi bizonyítvány. Ennyire naív ne legyél, még ha nem is volt eddig kapcsolatod.

Menj el egy barátnőddel (vagy többel) kikapcsolódni, és kérj tölük tanácsokat, ha ennyire mem vagy biztos magadban. De legyen már méltóságod, és a cicázó ostoba proli udvarlólegényeket küldd már el a jó francba.

2023. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

A barátnőim normálisan néznek ki, figyelemre méltóak. Ők azt mondják, hogy várjak, mert a szerelem majd akkor jön, amikor nem számítok rá. Mondják ezt úgy, hogy több éves párkapcsolatuk van, és ha ma szakítanának, holnap lenne több jelentkező is. Bár most is van nekik.

Ezt a tanácsot adják, hogy várjak, de nem lehet végtelenségig várni, és rám se fognak végtelenségig várni, főleg hogyha ennyire le vagyok maradva. Úgy könnyű mondani, hogy várjak, hogyha naponta megkapják a párjuktól azt a szeretetet, dicséretet, amit én soha nem kaptam meg egy év alatt. Erre még rámegy az, hogy sok fiúnak kellenek, de nem azért, mert kelletik magukat vagy félre érthető jeleket adnak. Én utánam meg nem fordul meg senki, nem ír rám nagyon senki. Én vagyok a kezdeményező fél, és semmit nem érek el.

2023. jún. 9. 09:20
 29/52 anonim ***** válasza:
0%
kérdező bárcsak válaszolnál lenne egy minimális esélyem nálad
2023. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Nem.
2023. jún. 9. 20:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!