Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy inkább benne maradtatok egy rossz párkapcsolatban mert féltetek lépni? Esetleg más okból, de inkább benne maradtatok, pedig legbelül éreztétek, hogy nem jó és lépni kellene?

Figyelt kérdés
Volt már így valaki? Miért maradtatok benne abban a kapcsolatban? Jobb lett vagy rosszabb?
2023. máj. 29. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Először rosszabb lett az életem, de utána találkoztam életem szerelmével.
2023. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Éveket vesztegettem csak mert "kényelmes" volt, megszokott, és azt gondoltam úgysem lesz jobb.

Aztán jött egy olyan élmény, ami után újra értékesnek éreztem magam (nem léptem félre, csak udvaroltak nekem), és egy nagy levegővel kiléptem. Nem jöttem össze az ominózus "felbujtóval", és jó szar helyzetbe kerültem, de hamar megoldottam önerőből - ez már rengeteget dobott az önbecsülésemen - és egy sokkal, sokkal jobb, helyesebb, kedvesebb emberrel kötöttem össze az életem. Mindenkit arra biztatok, hogy ha felmerül benne, hogy mennie kellene, hát menjen.

2023. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
csak azert nem szakitok, mert nagyon fajna neki, es nemakarom hogy szomoru legyen..
2023. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!