Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó és a rossz oldala az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó és a rossz oldala az egyedül élésnek? F26

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem tudnék belemenni egy ilyen kapcsolatnak nevezett valamibe ahol 0-24-be legyen valaki akivel majd idővel valamiért össze kéne költözni. Nincs bennem egyáltalán semmi érzés, akarás vagy bármi arra, hogy valakivel együtt éljek. Kaptam már nem egyszer savazást amiért nem akarnék össze költözni egy lánnyal ha lenne egy de nekem így jó ahogy van aztán meg tegnap este feljött bennem, hogy vajon mi a jó és a rossz abban ha egyedül él az ember. Kíváncsi vagyok a válaszokra.

2023. ápr. 11. 05:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%

Rossz nincs benne.

Jó : szeretheted, kedvelheted férfiként a nöi rokonaidat. Pl: nincs hiszti , punci megvonás, ha anyukáddal hetente beszélsz, ne adj ég segítesz is neki. Köszönhetsz nöi ismerőseidnek, az utcán , munkahelyen stb... különben hiszti van. Lehet hobbid. Nem kell szórakoztatatnod egy szobanövényt. Oda mégy nyaralni ahova akarsz. Nem mondják meg , hogy te pontosan hol is fogod magad jól érezni. Nem pedig a párod Facebookon profilja miatt mentek valahova. Azt eszel amit akarsz. Azt viselsz amit akarsz. De még ezer meg ezer dolgot lehet sorolni.

2023. ápr. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Napnál világosabb, hogy 1-nek köze nem volt nőhöz, csak próbálta elképzelni, és ez a téves, torz paródia jött ki az amcsi filmek alapján…
2023. ápr. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Jó: Szabadidődben azt csinálsz amit akarsz, oda mész vagy nem mész ahova akarsz. Nem kell senkinek magyarazkodnod ha szeretnel két napra eltűnni, hogy egyedül legyél. Otthon ha nem akarsz nem kell csinálni semmit, lefeküdhetsumz a szennyes meg a pizzasdobozok közé tv-ni, majd rendet raksz ha akarsz. Bármikor találkozhatsz a barataiddal, mert (legalább neked ) nem kell alkalmazkodnod senkihez.


Rossz: A legtöbb embernek szüksége van arra hogy szeressék, hogy szerethessen, hogy legyen valaki, akivel megosztja az életét, akihez hazamegy, és aki hazamegy hozzá. Egy párkapcsolat nem azt jelenti hogy 0-24-ben együtt vagytok. Ugyanugy dolgoztok mindketten, es normális esetben a masik nem korlátoz a barátaiddal, vagy a hobbiddal, hisz neki is vannak. (Legalábbis normalis keretek közt, mert ha minden hetvegen velük akarsz lenni az nem oké.)

2023. ápr. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Egyedül élés jó oldala: szabadabbnak, kötetlenebbnek éreztem az időbeosztásomat. Nem kellett elszámolni senkinek, semmivel. (Húsvétkor nem győztem magyarázkodni más férfiak szokatlan "nyomulása" miatt...)


Egyedül élés rossz oldala: nem volt, akivel beszélgethessek, megoszthassam a jövőbeli terveimet. Nem volt viszont szeretet, fizikális értelemben sem.


49/N

2023. ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Termeszetesen csak akkor jo, ha idealis parral vagy egyutt, kulonben tenyleg lehet az (nagyjabol), amit az elso irt, ha nem vetitjuk le nemekre es nem sztereotipizalunk ennyire :D De egy egyuttelesnel tenyleg sok problema elojohet, a masik nem fog mindig ugy viselkedni, ami neked kenyelmes lenne, nem akar mindig elmenni egy programra, amire te vele mennel szivesen (egyedulallokent nyilvan elmesz egyedul, de ha van parod, akkor elobb-utobb elkezdene zavarni, ha mondjuk a programok nagy reszet o leszarna, ami teged erdekel), nem akar mindig szexelni, rosszkedvu lesz neha, amikor neked jo kedved van es forditva, kompromisszumra kell torekedni egy csomo mindenben es nem biztos, hogy elegedett leszel ugy, stb. Nem tudod ugy beosztani a napodat, ahogy te szeretned, egyedul, mert barmikor kitalalhat o is valamit, akar csak annyit, hogy menjetek mar el bevasarolni 20 percen belul, mikor te epp mittomen nyelvet tanulsz es flowban vagy :D Van egy rakas aprosag, ami idegesito lehet egyuttelesnel.

Viszont ha szereted a masikat ES idealis par, aki nagyjabol ugy szereti elni a mindennapjait, mint te, akkor mukodhet rendesen a dolog. Jo dolog egyutt osszebujni, amikor mar nincs semmi dolgotok, kozosen nezni vegig valami sorozatot, aztan atbeszelni az esemenyeket, kozosen programozni, tervezni a jovot, reggel egyutt kavezni, mi ilyenkor altalaban eleinte a mobilt bujtuk amig felebredunk rendesen, utana pedig megbeszeltuk a nap hireit amit olvastunk XD

Nekem soha nem volt extremen balhes kapcsolatom, nem volt feltekenykedes, megcsalas, de teny, hogy enelkul is vannak nehezsegek. Osszessegeben szerintem is jobb egyedul elni, ha nincs egy konkret szemely akibe szerelmes vagy, mert olyankor bekattan az ember es 0-24 a masikkal lenne :D

2023. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Párkapcsolatban az a jó, hogy olyan személyt választhatsz, akivel jól érzed magad. Nem muszáj mindig vele lenned, ez csak egy lehetőség, ugyanúgy van én időd. Összeköltözés idővel alakul ki (hónapok, évek), mert ha szívesen vagy együtt valakivel, jól esik több időt együtt tölteni, aludni, beszélgetni, családot tervezni. Hogyha az életed jelenlegi szakaszában nem akarsz családot, komoly párkapcsolatot, az is teljesen érthető, hogy csak ismerkedsz, viszont légy korrekt.


Volt már barátnőd, avagy miért gondolod, hogy egy nővel nem töltenél szívesen több időt?

2023. ápr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Jó: Közös programok, szex, filmezés, kimozdulás, sport, beszélgetések, hobbik, segítség problémákban, tanácsok, feldobja a napodat ha szerelmes vagy és láthatod, elvarázsol.


Rossz: Nem lehetsz boldogan ronda, boldogan fáradt, boldogan béna időnként, pedig az nagyon jól esne. Mintha lenne egy főnököd otthon is, kicsit olyan.

2023. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6

Életemben nem volt barátnőm amire most tuti biztos vagyok,hogy sokan a szemöldöküket emelgetik,hogy mégis miért vagy most biztos hazudok pedig igazat mondok.Így a 26 évem alatt soha nem éreztem azt,hogy nekem bárki is kéne.Én megvagyok egyedül mondjon bárki bármit.Állandóan kapom minden irányból,hogy "Kell majd nekem egy barátnő mert nem élhetsz egyedül"," Muszáj egy társ mert az ember társas lény" stb szövegeket vagyis csak a szokásos társadalmi szöveget kapom.A másik meg,hogy nem érzem annak szükségét,hogy sok időt legyek lány közelébe,a legtöbb "idő" amit lánnyal töltök az is annyi,hogy facebookon beszélek kettővel akik pécsiek és azokból évi egyszer látom az egyiket és kész.Egyszerűen nem igénylem annyira a lányok társaságát mint a többi fiú alapból.Le merem fogadni,már most fogalmazódnak a fejekben a homokos,langyos és társai szakkifejezések az írásomra viszont ugye nem minden ember egyforma még akkor se ha a mai társadalom ezt akarja.Azért se akarok sok időt tölteni nővel mivel én nem akarok ugyanabba a gödörbe esni amibe 2 férfi családtagom is vagyis olyannyira bele vannak a nőikbe esve,hogy szószerint az összes pénzüket a nőikre áldozzák,hagyják őket agymosni,a nőik a családjuk ellen húzzák őket meg még sorolhatnám ja meg pluszba van nálam 3 dolog amivel tuti biztos nem akarnak a közelembe lenni ami annyi,hogy nem akarok szexelni,se összeköltözni sem pedig családot alapítani.Na most már nyugodtan elkönyvelhet mindenki olyan szintű furának amilyennek akar :D

2023. ápr. 11. 15:47
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

8. Sejtettem, hogy ez lehet a helyzet. Így viszont olyan dologról alkotsz véleményt, amellyel nincs tapasztalatod, mintha valaki azt mondaná nem eszem húst, mert láttam valakit, akinek nem ízlik.


Nagyon sok ingert, örömöt vonsz meg magadtól, a rossz példákból tanulni érdemes, amit látsz mások elrontanak csináld jobban! Aki pedig jól csinálja, tanulj!


Halkan megjegyzem, ha olyan jó lenne a magány, nem merült volna fel benned kérdésként. Fiatal vagy, minden lehetőséged megvan ismerkedni, tapasztalni, amiből ha később nem kérsz elkonyveled nem neked való.


Sokan idős korban bánják meg az elmulasztott lehetőségeket, te ne légy ilyen!

2023. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ez a “ha nem lenne jo, nem kerdezned” a legnagyobb butasag egyebkent. Ha kapod az ivet valami miatt allandoan, akkor termeszetes, hogy felmerul benned a kerdes, hogy DE MIERT csinaljam mashogy? Lehet kivancsisag is az oka, hogy masok mit gondolnak, szimpla eszmecsere, ki hogy latja, idegenekkel, nem a csaladdal, akik csak szajkozzak ugyanazt. Ha elkezdenem kerdezgetni az embereket, miert tartjak a kertben a kutyat, mikor az enyem a lakasban van, annak sem az lenne az oka, hogy titokban en is ki akarom zavarni.


Kerdezo, szerintem ha szexelni sem akarsz, akkor szimplan aszexualis vagy, manapsag amugy is elegge jol mennek a cimkek, legkozelebb mondd meg, ha felmerul a tema, hogy aromantikus aszexualis vagy es kesz, ne zaklassanak ezzel.

2023. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!