Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes a barátom a megbocsátásra?

Figyelt kérdés
Volt egy vitánk. Mindig azt hozza fel, hogy én hogyan viselkedtem. Mondtam neki, hogy ne haragudj és Te hogyan viselkedtél? A Te viselkedésed és grimaszolásod generálta az enyémet. Én jeleztem Neki, hogy tudom nem így kellett volna reagálnom, amiért elnézést is kérek, viszont úgy gondolom, hogy mindketten hibásak voltunk a dologban, nem kellene rám fogni, hogy ez csak az én hibám. Én már rég megbocsátottam a dolgot, magam is bocsánatot kértem, de Ő viszont képtelen a megbocsátásra. Azt mondta, hogy szakítsunk. Miért nem képes arra, hogy belássa, mindenhez két ember kell, egy konfliktushoz is és hogy nem kellene csak engem okolni és talán időnként Ő is magába nézhetne? Most nagyon úgy tűnik, hogy, amint lett egy vita, Ő rám fogja az egészet és azonnal elmenekül, az első ilyen után. Számomra ez nagyon elgondolkodtató és kicsit önzőnek, énközpontúnak is gondolom ezt a hozzáállást.

2023. máj. 29. 20:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyet ki kell röhögni hogy te sértettél.meg kiscsillag a viselkedéseddel engem.

Amugy lehet vki nem akart vele webcamozni és rád vetítette ki..

Szerintem agyon alázta egy csaj. És rajtad veri le.

2023. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hu banyek. Hát ha egy ilyen miatt instant szakítani akar, akkor bármilyen nehéz is elhinni, hidd el, hogy jobban jársz... Mi lesz itt, ha jönne komolyabb konfliktus?
2023. máj. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!