Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a barátom helyében?

Figyelt kérdés

Ez a barátom kérdése...: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az ő kérésére nem talalkozunk ellenkezőneműekkel, de én pénteken találkoztam egy barátnőmmel és az ő barátjával, majd csatlakozott két fiú is. Én azt hazudtam a barátomnak hogy csak a barátnőm meg az ő barátja van velem. Ezután feljöttünk hozzám, és én hazudtam neki végig, hogy nem nem iszok, egyedül vagyok itthon. Ő átjött hajnalban, és nem így volt.... most monoklim van es eltört a lábujjam. Nagyon sajnálom hogy hazudtam neki, es nemtudom miért tettem, ti mennyi idő alatt bocsátanátok meg egy ilyen kaliberű hazugságot?:/


2014. márc. 31. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten éretlenek vagytok. Nem való nektek kapcsolat.

Ő idegbeteg, te pedig idióta.

2014. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy elmebeteg faßkalap, egy egy hisztis p1csa, valamint undorító féreg, hogy megüt egy lányt, még ha olyan is mint te...

Te meg egy kétszínű hazug p1csa vagy.

2014. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
viszketett a nuni 14 évesen...?
2014. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok, es nem csinltam semmit semelyik haverommal. Tisztaban vagyok vele, hogy hiba amit elkovettem, sulyosbito korulmenykent mar volt hosszabb kapcsolatom, abból 1,5 evet egyutt eltunk, így megrosszabb. Nem akarom mentegetni magam,. A kedresre egyikotok se valaszolt.
2014. márc. 31. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:

En a helyedben nem is akarnam ilyen ember bocsanatat.

Mekkora szerencsetlen vagy, hogy ilyen csicska emberrel egyutt maradsz

2014. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát az én páromnak sok lány barátja van. nekem meg vannak fiú barátaim szintén. így aztán az én szememben totál értelmét veszti a "nem találkozunk ellenkező neműekkel" dolog. szóval véleményt sem nagyon tudok mondani.


én mindenesetre a helyedben nem bocsátanám meg, hogy megütött. szerintem szakítsatok. te hazug vagy, ő meg idegbeteg.

2014. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!