Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt hogy én akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés
én 36 éves vagyok a pasi 52 kb de csak kollégák vagyunk régóta ismerem sokat beszéltem vele az évek során és ő azt hiszi hogy mi kapcsolatban voltunk. ( soha ilyen témáról nem volt szó hogy ezt hinné csak is általános témákról volt szó és attól félek hogy másnak azt mondja hogy én nem merek felé lépni amúgy soha semmi konkrétumot nem mondott hogy én akarok tőle valamit, és attól félek hogy másnak azt mondja hogy nekem nem volt még pasim és ezért nem merek lépni( soha ilyen témáról nem volt szó)
2023. máj. 30. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:
szerintem beképzelte a dolgokat, kialakított magába egy sztorit
2023. máj. 30. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Valós félelem, vagy nem halottál vissza ilyen pletykákat és csak a fejedben van?
2023. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmit nem hallottam vissza még!
2023. máj. 30. 18:12
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha tényleg kitalált valamit mit mondjak ha a fülembe jut valami valóban nem szoktam pasikról beszélni ez igaz
2023. máj. 30. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lol, elmondod az igazat, hogy bebeszélte magának.
2023. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!