Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt, hogy már járunk, pedig nem is? És nem is akarok.

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki azt hiszem, még Novemberben jelölt be.

Tegnap reggel rám írt. Nem ismerem személyesen, azt hiszem 3 közös ismerősünk van itt, de őket sem ismerem személyesen.

Mint kiderült, egy nagyon jó barátja az, akivel régebben beszélgettem itt.

Elkezdtem vele beszélgetni. Először normális volt meg minden,kérdezte hol lakom, hány éves vagyok, mit szeretek szabadidőmben csinálni, ilyesmik. Tehát ilyen alap ismerkedős dolgok.

Később megkérdezte, van-e barátom.Na, akkor már itt sejtettem, hogy majd akar valamit. Be is igazolódott. Azt írta, hogy nagyon bejövök neki, meg meg akar ismerni jobban. Innen elég messze lakik, ami önmagában nem is lenne baj, de nekem nagyon furcsa. Írni se nagyon tud:D Mármint helyesen. A tetszel is leírja c- vel.:D

Később már, hogy mikor találkoznánk, meg reméli fogunk.

Kérdezgette, hogy tudok-e főzni.

Na meg olyat, hogy hogy állok a szexxel?:O

Azt írta, neki már meg van a pár jelöltje, én és velem le tudná élni az életét:D

Azt hiszi, hogy attól,mert elbeszélgetek vele, meg hogy majd talán egyszer taliznék vele,már járunk???

Kicsimnek, szivemnek hív, meg stb...Hogyan rázzam le? Tegnap is számon kért, hogy kicsim itt vagy?:D

Mit tegyek? Egyre jobban irritál...


2016. dec. 26. 12:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Meg írja,milyen aranyos vagyok, tisztelettudó,kedves,jószívű(amúgy igen, az a baj, túljó szívű.De nem tudom miből szűrte le, hogy lesz is köztünk valami?

Most is ír? De helyesen nem tud írni annyira, hogy néha alig bírom kibogarászni mit akar

2016. dec. 26. 12:40
 2/12 A kérdező kommentje:
És én marha,megadtam a számom, mert akkor normális volt. Most is kérdezi, felhívhat-e,mert szeretné hallani a hangom. Van ilyen hívás blokkoló, gondolkodtam rajta, hogy leszedem. De nem akarok bunkó lenni, de lehet, most erélyesnek kellene, hogy legyek....
2016. dec. 26. 12:43
 3/12 A legrosszabb ***** válasza:
76%
Hadd kérdezzem már meg, hogy ezt a primitív barmot miért nem rázod már le, miért nem törlöd, miért nem tiltod? A szexről faggatózik, és te még mindig szóba állsz vele. Ez valamilyen szinten téged is minősít mellesleg.
2016. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit, és állítsa le magát. Ha nem ért az értelmes szóból, akkor meg tiltsd le.
2016. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem válaszoltam a szexes kérdésére. De utána bocsánatot kért és rólam kérdezett, mármint magamról.

Megírtam neki, hogy Miért nyomulsz ennyire?

Engem nagyon frusztrál

Pedig csak beszélgetni szerettem volna.És ne haragudjon, de nagyon zavar, amit csinál.

2016. dec. 26. 13:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Legyél határozott, egyértelmű, és ha kell, akkor bunkó is, nem mindenkivel lehet szépen.
2016. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most meg írja, Bocsáss meg, ne haragudj....
2016. dec. 26. 13:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, mit ír, tedd egyértelművé számára, hogy nem akarsz tőle semmit (ha így van). Egyszer belefutottam egy nagyon nyomulós fazonba netes társkeresőn, aki nem értett a szóból, hiába mondtam neki akárhogyan, hogy ne próbálkozzon, mert nem lesz köztünk semmi, nem állt le, így le kellett tiltanom.
2016. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Szerencsétlen srác. Adod alá a lovat, jó, hogy azt hiszi jártok.


Olyan nehéz lenne megkérdezni, hogy miért hívsz szivemnek?


Álszent vagy, ferdítesz és a srác kerül ki rosszul a dologból.


Ez nem jószívűség, ha átéreznéd a srác helyzetét, rég leráztad volna, hisz ez a legkevésbé fájdalmas számára.


Már beleélte magát, úgy fogja érezni jogosan, hogy hazudtál.


Teljesen beszámítható vagy, és hagyod a dolgokat történni. Attól, hogy passzív fél vagy, még ugyanúgy benne vagy.

2016. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tiltsd le és kész! :D
2016. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!