Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt, hogy hálából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt, hogy hálából voltatok együtt egy férfival?

Figyelt kérdés

Vagy akár hálából szexeltetek csak vele?

A helyzet a következő: van egy férfi barátom, aki nagyon sokat segített nekem az elmúlt időben (nem anyagilag, mielőtt valaki félreértené), mindig számíthattam rá, jó ember nagyon és teljesen oda van értem. Szeretem, mint embert, de nem vagyok szerelmes belé, viszont ő szeretne velem lenni. Régóta nincs senkim (neki sincs), igazából csak úgy tudom meghálálni, amit értem tett, ha lefekszem vele. Rossz ötlet? Volt valaki hasonló helyzetben?

28/n, 42/f


2023. máj. 14. 10:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%

Sok pasi alkalmazza ezt a segitek trükköt hogy a nő ugy érezze tartozik vmivel.

Általában azok használják ezt akik amugy nem kellenének a nőknek.

2023. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1# ő mindenkivel rendes. Régről ismerem, tudom hogy viszonyul másokhoz.
2023. máj. 14. 10:29
 3/30 anonim ***** válasza:
23%
Mi lenne,ha csak simán adnál esélyt a nyomorultnak,megpróbálnád,hogy nem barátként tekintessz rá,menjetek el randira végre,és ha utána is működik,esetleg összejönnétek,akár le is fekhetsz vele?
2023. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%

Persze soha nem tudni mikor honnan köszön vissza vmi.

Aki mindenkivel kedves az is eszköz mindenkihez.

Aki pl szerelő vagy szomszed/ismerős ugy segit hogy "hálát" várna cserébe a női mivoltom miatt vagy ilyen lelkiismeretfurdalást tesz rám, akár kimondatlanul is(!), én annak el se fogadom a munkáját.

2023. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
3# nem tudnék belé szerelmes lenni. Mint írtam jó barátok vagyunk, évek óta. Nem tudom ezen mit nem lehetett érteni…
2023. máj. 14. 10:35
 6/30 A kérdező kommentje:
4# ő nem ilyen.
2023. máj. 14. 10:35
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Akkor nem szuletett volna meg a kérdés ha nem lenne ilyen.
2023. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
NEM!!!
2023. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7# te már csak tudod milyen, hisz te ismered évek óta, nem én…

Fejezzük be a meddő vitát, mert semmi értelme és koncentráljunk a kérdésre, kérlek!

2023. máj. 14. 10:40
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy baráti kapcsolat részedről. De van egyáltalán benned szexuális vonzalom az illető felé? Vagy hogy akarsz vele szexelni?

Mert azért az nem elég ha a másik fél rendes. Kell hogy működjön a vonzalom szexuális téren is.

2023. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!