Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és miért láttátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért láttátok először sírni a párotokat? Miért sírt? Hogyan hatott ez rátok?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 17:44
 1/2 anonim válasza:
77%

Egy családi összezörrenés miatt láttam sírni.

Viszont nálam ez nem volt olyan hatalmas probléma, mivel korábban én átéltem ilyet/hasonlót, így támogató voltam számára. A legtöbb esetben tartanom kell magam...

2023. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk ez vicces sztori szerencsére. Az egyik kedvenc sorozatát néztük, a Futuramat. Van az a rész, ahol Fry álmában beszél az anyjával, egy tényleg megható, aranyos jelenet. Az tűnt fel, hogy barátom (most már férjem) idétlenül kuncog. Én meg oldalba böktem, hogy ne legyen már ilyen érzéketlen, ez egy komoly jelenet, és akkor láttam, hogy elérzékenyült.

Pozitívan értékeltem az esetet, megölelgettem. Komoly helyzetben nem emlékszem, hogy láttam volna sírni, de szerencsére nem is volt olyan dráma az életünkben eddig, ami ezt indokolta volna. Majd ha eljön ez az idő, támogatni fogom érzelmileg, amennyire csak tudom. Ez szerintem alap kelene hogy legyen egy kapcsolatban.

2023. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!