Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Messenger kapcsolatban vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messenger kapcsolatban vagyunk de nem vagyunk ismerosok es le volt nekem tiltva. Feloldottam es irtam neki, de nem ir vissza. Hol jelzi neki az uzenetem?

Figyelt kérdés

Lehetseges hogy engedelykeresekbe rak a messenger neki?

Nem vagyunk ismerosok, 3 honapja beszeltunk messengeren utoljara. Azota le volt nekem tiltva. Feloldottam es lattam, hogy fent van irtam is neki. De meg sem nezi.


2023. jún. 2. 22:02
A kérdező szavazást indított:
Engedelykeresekbe tesz
Latja az uzenetet
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sima üzenetekbe megy.
2023. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor teszi néha az engedélykérések közé ha először írsz rá. Ha már írtatok, de tiltott, vagy tiltottad és valamelyikőtök feloldja valamelyiket, és újra ír akkor egyből látja.
2023. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Ez a Ő messenger beállításaitól függ. Alap esetben látja. Viszont még nem reagál rá, addig Te nem tudod, hogy látta e vagy sem.
2023. jún. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sima üzenetek közé teszi. Kivéve, ha mondjuk berakott a kéretlen mappába. Ha eltelt már több nap, akkor fogadd el, nem akar veled kommunikálni.
2023. jún. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!