Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy orvos csajhoz egy közgazdá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy orvos csajhoz egy közgazdász csávó mennyire passzol?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy a presztízs és a hivatásbeli különbségek miatt, esetleg fizetés stb. előfordulhat kisebbségi komplexus vagy probléma a párkapcsolatban? Vagy ezek nem akkora különbségek, mintha nyolc általános lenne egy akadémiai doktorral szemben?

2023. jún. 4. 18:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
92%
Én úgy látom benned van kisebbségi komplexus ha ezt kérdezed. Ezen próbálj változtatni. Értelmes ember nem állás, foglalkozás alapján keres párt.
2023. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Mármint miért ne passzolnának? Egy közgazdász csávó is lehet aranyos, kedves, előzékeny, figyelmes, csókolhat / nyalhat / dughat nagyon jól; lehet vicces, jópofa, játékos; lehet komoly, megértő, együttérző… készíthet vacsorát mire a fáradt dokinő csaja hazaér; hallgathatja figyelmesen a munkahelyi eseményeket és gondokat; és tud érdekeseket mesélni ő is a munkahelyéről. Hol itt a gond?
2023. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a társadalomban elfoglalt pozíció, a fizetésbeli különbségek, és hogy az egyik doktor a másik meg nem, ez hosszútávon okozhat problémát?
2023. jún. 4. 18:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én mozgok rossz körökben, de az én közgazdász ismerőseim kifejezetten büszkék a végzettségükre. Szerintem azért nem a világ 8. csodája, de mindenképp egy elismert, esetenként elég jól fizető, diplomás szakma. Nem olyan, mintha egy közmunkásról vagy gyári operátorról beszélnénk.
2023. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
3. Oké vegyünk egy átlagos közgazdászt. Mondjuk multinacionális cégnél szenior szakértő, nemzetközi projekteket vezet, esetleg egyetemen is tanít mellette. Nagy fekete cégautó, nettó egymilliós fizetés. Miért gondolod, hogy ez alávalóbb lenne egy dokinéninél?
2023. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányom orvos, a párja közgazdász. Nem is értem a felvetést.
2023. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne társadalmi különbség két felsőfokon képzett ember között, akik mindketten jól keresnek, tanult emberek?
2023. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Oké vegyünk egy átlagos közgazdászt. Mondjuk multinacionális cégnél szenior szakértő, nemzetközi projekteket vezet, esetleg egyetemen is tanít mellette. Nagy fekete cégautó, nettó egymilliós fizetés. Miért gondolod, hogy ez alávalóbb lenne egy dokinéninél?"


Mondjuk egy átlag közgazdász inkább iratokat pakol valami ótvar multinál, és kuncsorog, hogy egy kicsi fizetésemelést kapjon, ez itt nem Amerika, itt a jobb közgazdászok keresnek ilyen nettó 5-600 körül szerintem, fogalmam sincs mennyire általános a fekete céges kocsi stb.

2023. jún. 4. 20:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az életmódbeli különbségekből lehet probléma, ha az orvos össze-vissza műszakol, rengeteget túlórázik.

De az orvos és a közgazdász is elég tág fogalom, nem tudjuk meg belőle hogy pontosan mit csinálnak, azt meg pláne nem hogy milyen emberek.

2023. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire komplexusos vagy akkor inkább hagyd azt a csajt!
2023. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!