Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 év körüli fiúk, lányok! Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli fiúk, lányok! Az eddigi kapcsolataitokkal meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés

Örülsz hogy azok voltak a párjaid akik?

Régen amikor még nem volt kapcsolatod akkor jobbnak vagy rosszabbnak képzelted el ez a párkapcsolatosdit?


2023. jún. 7. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobbnak hittem. Nem volt a fantáziámban az, hogy aki számomra úgymond megfelelt, az kb az egész faluval lefeküdt. Illetve az sem, hogy aki számomra megint megfelelő lett volna, az meg megcsal. Az sem vont benne a régi fantáziáimban, hogy így járok....


Ha tehetném inkább lennék egy 30 éves szűz, mint így, hogy párkapcsolatokal a hátam mögött osszetort az a kép, amit hittem, hogy milyen lesz egy párkapcsolat.


Persze az én kezem is benne volt sok dologban, azt sem hittem régen, hogy ilyen rossz ember leszek, hogy a párkapcsolatokban ennyi hibám jön ki.


Ha lehetne egy kívánságom, visszamennék az időben kb öt évet és ott, azzal a lánnyal nem úgy tettem volna a dolgokat ahogy tettem.


Minden bizonnyal egy én lennék a legboldogabb ember a világon, ha ott és akkor máshogy cselekszem, ott és akkor azzal a lánnyal. De az élet nem happy end....

2023. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát.. eddig mindig én maradtam hoppon 😀. Tehát annyira nem örömmel éltem meg a szakításokat, mivel mindkét exembe nagyon szerelmes voltam. Mindkettő akkor hagyott el amikor a legnagyobb szükségem lett volna rájuk, pedig évekig tartott mindkettő, sikerült jól időzíteniük az fix. Az első szerelmem ennek ellenére nem bánom, ott sok olyan dolgot tettem amivel ezt kiérdemeltem úgymond, illetve ő utána próbált visszaszerezni, de megerősített a nehéz idő annyira hogy továbbléptem és nem volt rá szükségem. Mondjuk úgy hogy ő nem volt rossz ember, inkább pont rosszkor következett be az hogy besokallt.

A legutóbbi párommal sem voltam szent, de vele közös gyermekem is született és a kicsi születése előtt pattant, sosem látta a gyermekünk. Úgy gondolom hogy ha rossz ember vagyok erre akkor sincs mentség. Vele sosem az zavart hogy elhagyott engem, hanem hogy a fiát hagyta el, bár nincs szükségünk rá, de biztos egy örök fájó pont lesz a kisfiamnak sajnos.


Egyébként nem gondoltam hogy így fog alakulni az életem:) Valahogy egy kicsit szebb szerelmi életet meg ilyesmit képzeltem el. De még fiatal vagyok, remélem lesz aki szeret, elfogad olyannak amilyen vagyok

2023. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit túl vagyok már a 25-ön, de cseppet se vagyok megelégedve.

Gyermekkoromban azt hittem, 25 éves koromra legkésőbb már házas leszek 1 vagy 2 gyerkőccel, és szerintem az én korosztályomban sokan vannak, akik ezt szerették volna, hiszen a mi szüleinknek ez még sikerült anno gond nélkül.

Az egy dolog, hogy ez az álom elúszott, de az egyszerűen tragédia, hogy milyen párkapcsolataim voltak eddig. Kezdődött azzal, hogy akik lelkileg egészségesnek tűntek, azok sosem nyitottak felém, mindig vonzottam azokat az embereket, akik ilyen vagy olyan okból problémásak. Még annyi fájdalmat, amit okoztak! Persze házasságról meg gyerekről sose álmodhattam.

Ahányszor szerelmes voltam, még extrábban bántottak (akkor ugye alapból is érzékenyebb az ember), szóval mondhatni, nekem nagyon nem jött be.

2023. jún. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Sajnos azt mondhatom hogy 25 éves koromra még nem voltam olyan igazi férfivel együtt, aki ne lett volna olyan mint egy felnőtt gyerek, akivel lehetett volna tervezni, és nem baromságokon elcsúszni.. pedig még nem is voltak problémásnak mondhatóak a választottaim, de egyszerűen nem volt egyikkel se fejlődés, csak egymás idejének pazarlása.
2023. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mostanival igen.


A korábbiakkal egyáltalán nem. Pedig volt jópár. Mások szerint gyerekes vagyok, meg toxikus, amiért nem barizok az exeimmel. Hát figyu, rossz emberismerő vagyok, nem értékeltem eléggé magamat, ezért voltak mérgező bántalmazó kapcsolataim. Három hosszabb, három rövidebb. Hogy miért nem gondolok szeretettel rájuk, hogy miért nem jó emlékek és miért töröltem ki a közös képeket ahelyett hogy most így boldog párkapcsolat mellett is nosztalgiáznék?


1.: Egy kis kocka volt aki mindenkinél jobbnak hitte magát, engem megvetett, mert én szerettem bulizni meg barátokkal lenni, fizikailag is bántott, mindig érzelmi zsarolt.

2.: Szerelmes volt egy csajba de vele nem jött össze így jöttem én a képbe, de igazából végig őt szerette, majd szakított velem és ment hozzá mert addigra a csaj is meggondolta magát. Plusz amíg jártunk mindig lehúzott mert rossz kedve volt 0-24.

3.: Idegbeteg állat volt, aki ha kicsit is veszekedtünk már ótvar k.vának hívott, plusz előbb halt volna meg, minthogy heti 1 óránál többet találkozzon velem.

4.: Nem szeretett belém és megsértődött egy viccemen ami miatt szakított.

5.: Késői szűz, akinek az anyjának nem tetszett, hogy én már nem vagyok az, úgyhogy szét kellett mennünk.

6.: Végig csalt az exével, velem nem találkozott kettesben az első kb 5 tali után.


Úgyhogy ja én ezekkel megszívtam de legalább most boldog lehetek a párom mellett :)

2023. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!