Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbizonytalanodtam a páromban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam a páromban, nekem furi csak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt a párommal, van köztünk kb 50km távolság és mindketten egyetemisták vagyunk. Nem nyilvános az, hogy együtt vagyunk, mármint ez azt jelenti, hogy facebookon meg az ilyen baromságokon nincsen kint, hogy együtt vagyunk, amivel nincs is probléma. Egyrészt nem lehet tudni azt, hogy milyen szintre fog eljutni a kapcsolat és azért kezdetleges időszakban kiderül, hogy összeillünk-e vagy sem.

Ami számomra fura, hogy nem vállalja fel azt, hogy együtt vagyunk. Sokat jár le egy településre ahol lakik a családjának a java (keresztanya, papa,mama,unokatesók, keresztgyerek stb) ezen a településen lakik az exe is, aki az első párja volt neki és együtt is voltak két évet, dobta a palija.

A lényeg, mondta, hogy nem szeretné majd vállalni a dolgot a rokonai előtt és nem érzi úgy, hogy ez rájuk tartozna és a miértre pedig az volt a válasz, hogy menne akkor a pletyka meg stb. Ez nekem furcsa és mondtam is, hogy kifejezetten nem értem, mert ha én együtt vagyok valakivel felvállalom mások előtt és nem érdekel, hogy x és y mit szól hozzá. Mondta, hogy igen de majd csak idővel. Általában ott találkozunk ahol Ő lakik, de náluk még nem voltam fent soha és nem is hívott át magukhoz és sokszor semleges helyen találkozunk. Ebből azt érzem, hogy nem vesz komolyan, de a viselkedése meg igazából mást tükröz, ahogy kommunikál velem, figyelmes meg a dolgaim az eszében vannak stb.


Én 24F Ő 21L


2023. jún. 9. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

"facebookon meg az ilyen baromságokon nincsen kint, hogy együtt vagyunk"


Csak annak baromság, akinek van rejtegetnivalója :)

2023. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Lehet igazat mond, nem akar sietni, azért érthető, 1 hónapja vagytok együtt, hová sietsz? Én 6 hónap után mutattam be otthoniaknak, ő meg valamikor előtte. Majd ha félév, 8 hónap után se mutat be, akkor aggódj.
2023. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Együttlétek megoldása meg ilyenek azért problémás, tehát.. nem feltétlenül kocsiban szeretnék szeretkezni meg ilyenek, nem tudom hogy miért gond az, ha náluk lennénk. Mindig én találok valami helyet, mert megmondom őszintén, hogy gázosnak érzem, hogy ezt sem lehet megoldani. Meg.. ha náluk talizunk és azért h legyen hely azért vissza kéne kocsikázni 50km-t majd vissza ugyanennyit és megmint vissza h haza is kerüljek.. ne érted
2023. jún. 9. 15:54
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Nálatok/nálad nem lehet szexelni egyszer-kétszer, hogy ő megy utánad, vagy félúton talizni és hotel? :D


Mondjuk ha a szülei nem szeretnék, hogy ott aludj, ott szexeljetek, akkor nem csoda, hogy nem akarja, hogy ott legyetek. Lehet régimódiak.


Kérdezz rá, hogy mi a valódi ok és egyezzetek meg, hogy ki mikor utazik egymáshoz, vagy hol legyen találka. Bár ha szerinted ez körülményes, akkor inkább szakíts és keress közelebbi csajt, az is megoldás. 🤷‍♀️

2023. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Komolytalan, mással is kavar
2023. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nálunk ebből nincsen probléma és amúgy elváltak a szülei és így két lehetséges hely is lehetne.. nem tudom nekem ez olyan fura egyébként, hogy hónapokat várnak sokan azzal, hogy lássa azt a másik, hogy hol is lakik. Ha elviszem haza vagy valami akkor azért az olyan alap dolog lenne, hogy nem e kérek egy pohár inni vagy valami, fordított esetben nem bírnám ki hogy ne kérdezzem meg, haveromat is megkérdezném akkor azt miért nem akivel együtt vagyok és intim viszony van kettőnk között. Mellesleg meg szerintem fontos, hogy ez előbb kiderüljön, hogy ki milyen körülmények között él, ha 6-7 hónap után látom azt, hogy kupis meg trehány akkor azért kidobott időnek érezném.
2023. jún. 9. 16:04
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
1 hónap után még én sem szoktam senkit bemutatni a rokonoknak, de az is biztos, hogy nem kocsiban szexelgetnék meg bújkálnék xd Ez gáz.
2023. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 akkor hol? :D
2023. jún. 9. 16:15
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
#8 otthon. Nálad vagy nála. Igaz én már idősebb vagyok, 27, nem járnék olyannal, aki még szülőkkel él, DE mikor fiatalabb voltam és ilyen pasim volt, mindig pár héten belül hazavittek. Szóval gyanús, hogy csak szexet akar a “párod”.
2023. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaja, bár ez téma volt, én kereken felhoztam, hogy maradhatunk úgy, hogy kavarunk is és nem muszáj összejönni és azt csinál mindenki amit akar, mert nem szeretném hogy arról szóljon a dolog, hogy félre kacsintgatás van és keressük azt akkor aki a másikhoz illik. Szóval én úgy érzem, hogy ami a korrektséget és az egyenességet illeti azt én lefektettem, ennél többet én nem tudok tenni.
2023. jún. 9. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!