Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok még egy esélyt valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok még egy esélyt valakinek, aki egyszer már elbizonytalanodott?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején voltunk, másfél hónapig voltunk csak együtt (de kb.4X tudtunk csak találkozni ezidő alatt). Ő egyre furábban kezdett el viselkedni, kezdett ellökni magától és ridegen viselkedni velem. A végén pedig kiderült, hogy nem tudja készen áll-e egy kapcsolatra. Azt mondtam, hogyha a kétely megjelent, és bizonytalan akkor ennek nem sok értelme van, szóval szakítottam vele. Azóta eltelt 4 hónap, most újra megkeresett, hogy folytassuk. Nagyon hiányzik, és együtt szeretnék vele lenni, de a történtek után nem tudok benne megbízni. Félek, hogy megint szórakozni akar csak. Szerintetek mi lenne a helyes? Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2020. dec. 14. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Az én "ajánlatom" egyszer érvényes. Ha akkor nem élnek vele, legközelebb csak akkor leszek nyitott, ha a másik teper, mint a kisangyal. Kétszer ugyanazzal a lábbal egymás után nem teszünk lépést 🥰
2020. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Hasonlót tapasztaltam nemrég, mi két hónapig randizgattunk, ő is elkezdett másképp viselkedni és mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy nem is tudja, hogy akar-e kapcsolatot, bizonytalan. Én is szakítottam. Ennek még csak két hónapja. Ha megpróbálna újra keresni én elzárkóznék, nem szeretem az ilyen tili-toli játékokat, ráadásul én már lezártam. Amit meg lezárok, azt nem kezdem újra.


Nálad nem tudom, hogy mi a helyzet, te mennyire akarod még őt, és az is kérdés, hogy csak azért akar visszatáncolni, mert épp nem talált mást vagy jobbat, esetleg csak unatkozik és nem akar egyedül lenni.

2020. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Attól függ. Ha testileg bejönne, szexelnék vele és kidobnám. Ha nem jönne be úgy sem, akkor egyszerűen elküldeném melegebb éghajlatra.

(Igen, tudom... Sajnos nem sikerültem olyan tökéletesre, mint az átlag gyk-s felhasználók és gonosz vagyok. Brühühü.)

2020. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
#3 te nem gonosz vagy, hanem egy kiégett, megkeseredett valaki.. Amúgy az átlagnál még mindig 1000x jobb vagy, sajnos. A sajnost arra értem, amilyen az átlag itt.
2020. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4: Kiégett és megkeseredett amúgy nem vagyok. Szimplán szeretek úgy állni az emberekhez, ahogy ők álltak hozzám.

Azt köszi, hogy az itteni átlagnál jobb vagyok, ment a zöld! :D

2020. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Régebben azt mondta, hogy nem érett egy kapcsolatra.

Hátha most már megérett benne az elhatározás és látja benned a jövőjét?

Megpróbálkozni újra - ingyen van. Nem kellene hozzá sok idő, hogy definitív elhatározásra jussatok egymás irányába.

2020. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még :)
2020. dec. 14. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát mivel randiztatok már, igy értelmét nem látom...
2020. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
A fura viselkedésének oka volt és cseszett az igazságot az orrodra kötni. Valószínűleg bejött valaki a képbe vagy párhuzamosan volt melletted más is és az nyert, de most meg kidobták, jó leszel te is. Ha egy ilyen kell, hajrá.
2020. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#6

Lehetséges, hogy már tényleg akarja. Újrakezdeném vele, ha úgy látom komolyan gondolja és máshogy áll hozzám, mint anno. Csak a bizalom nem tudom, hogy újra felépíthető-e.

#9

Nem volt senki a képben és most sincs. Ettől még nyilván nem ártatlan és nem így kellett volna kezelnie a helyzetet, de nem kell rögtön arra gondolni, hogy más van a háttérben, amikor még 100 másik oka is lehet a dolgoknak... Azt hozzá kell tennem, hogy neki egy 6 éves kapcsolata ért véget nem egészen 1 éve, ahol már együtt is éltek. Azóta én vagyok az első, akivel ismerkedett.

2020. dec. 15. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!