Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Személy szerint nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személy szerint nekem nagyon nem tetszik az a két szó, hogy "pasi" meg "csaj". Velem van a baj, vagy más is így gondolja?

Figyelt kérdés
Valahogy lekezelőnek érzem őket. Én pl. soha nem akarnék lenni egyik sem egy párkapcsolatban, inkább férfi, vagy nő. Csak én vagyok túl merev, konzervatív, vagy más is így van vele?
2008. dec. 30. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem minden oké veled...Nekem pl. a manusz szó nem tetszik, de nagyon nem....ugyanaz a problémám vele, mint neked a pasi és a csaj-val :)
2008. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sem tetszenek, de sokszor nincs jobb. Fiataloknál még jó a 'lány'/'fiú', de egy 20 éves még nem biztos, hogy 'nő'/'férfi', de már nem is 'lány'/'fiú'. 22 vagyok, de nem érzem magamat még teljesen férfinak, úgy gondolom, ahhoz hozzátartozik, hogy az alapvető háztartási problémákat el tudja hárítani, egy családot el tudjon tartani. (Tehát alapszinten mindenhez ért, dolgozik, és lehet rá számítani)

Namost, nekem nincs állandó jövedelmem, a szüleimmel élek (még diák vagyok), így még úgy érzem, nem érettem meg a férfi névre. De azért már fiút sem mondanék magamra. Átmenetnek a 'srác' v. 'pasi'-t szokták használni, ami hiába nem tetszik, mégis ez 'írja' le legjobban, hova tartozok.


Nőknél pedig hasonlóan. Egy 20 éves "hölgy", aki azon csodálkozik, hogy egyszerre 5 'pasival' lenni miért nem normális dolog, az számomra sosem lesz nő, de semmiképpen sem hölgy. Lány meg már megintcsak nem lehet...

2008. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

mindenkit más iritál, és minden korban mást használ az ember.

mi sokszor használtuk tiniként a havarepasim, havercsajom kifejezéseket.


amúgy nem lekezelö szerintem, de neked nem kell hogy tetszen. ne használd és ha a te párod ezt használná akkor kérd meg hogy ne használja.

szerintem ilyen szavaknál nem mindegy hogyan használják.

2008. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a csávó szót utálom nagyon. Osztályban mindenki csávózik össze vissza nekem meg a hajam égnek áll.
2008. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!