Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy egy 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy egy 50 körüli házas férfi a gyerekeivel egykorú lányokra gerjed?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 11:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%
#20 Úgy beszélsz az emberekről, mit a szexjátékokról.
2023. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
80%
21 Mert számára az is. Sajnos. Tegyük hozzá.
2023. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%
#22 Jó, hát végülis ezen a szinten akkor biztos normális 50 évesen 20 évessel dugni, ha csak egy tárgyat látsz benne, és nem gondolsz bele semmi másba. Én azért javaslom jószívvel mindenkinek, hogy próbálja meg ezt a szintet átlépni. Úgy is lehet élvezetes a szex, ha nem alacsonyodunk le és nem alacsonyítjuk le a másikat ennyire, ha valaki esetleg ettől félne.
2023. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
9%
Folyamatos hazugságok a válaszolók 90%-ától. A sikerességüket féltő öreg nők, az öreg nőknek valamiért megfelelni akaró cuck férfiak. Pszichológiai esetei vagytok az önhazudásnak, hogy még saját magatokkal sem vagytok tisztában, vagy pedig ennyire megjátsszátok magatokat.
2023. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%
#24 ja, mert csak az létezik, amit te gondolsz, csak az az igaz élet, amit te élsz. Fogd már be légyszi.
2023. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
23%

20 vagyok.😁

Itt látni, hogy egy kamu válaszra miként ugranak a bolondok.

#24-nem viszont igaza van maximálisan!!!

2023. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Leveltetu ***** válasza:
28%

Nem gaz...egyaltalan nem az.


Az ember osztonos leny. Az allatvilag bizonyitja a legjobban, hogy a fajfenntartas erdekeben az egeszseges egyedek tudnak egeszseges utodokat nemzeni, fuggetlenul a korkulombsegtol, igy azok kozott is kialakul a vonzalom sot szexualis kapcsolat is.

2023. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Caterina77 válasza:
28%
Egy 53 éves autóvezető oktató ismerősünk felszedte az akkor még 18 se volt tanítványát, és a 18 születésnapján megkérte a kezét. Mindenki szerint undorító amit tett, mint egy pedofil, de ő azt mondta, hogy ennek a lánynak van olyan erkölcsi értékekrendje, ami neki megfelel.
2023. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
71%

#28 Ne mondja már nekem senki, hogy egy 18béves van olyan szinten, gondolkodik úgy, mint egy 50-es. Ez egyszerűen csak egy jól hanguó hazugság, amit az ilyen f@szik el tudnak adni a fiatal lányoknak neg a környezetüknak, hogy jaj hát ő sokkalnérettebb a koránál.

Én 25 éves nő vagyok, sokak szerint érettebb a koromnál, és ebből egyenesen következik az, hogy ennyi idős emberrel le sem állnék, mert tudom, hogy nagy valószínűséggel nincs minden rendben azzal az emberrel, aki 40-es, 50-esként a 20-as korosztályban keresi a párját. Én se tudok már a 18-20 évesekre sem potenciális szexuális partnerként tekinteni (legyen az akár férfi, akaár nő, biszexuális vagyok), akármennyire is érettnek tartom az adott embert.

Azt már inkább el tudom képzelni, hogy 50-esként valaki egy 20-on éves szintjén van, le van maradva vagy kapuzárási pánikban van,és ezért érzi úgy, hogy ott kell keresgélnie, de ez meg szerintem egy olyan jellemhiba, amin inkább javítania kellene, ahelyett, hogy 20-asokkal ismerkedik.Sehogy se normális ez, hiába tudod megindokolni magadnak meg a környezetednek, hogy az.

2023. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
67%

george bernard shaw is megmondta, hogy negyven fölött minden férfi gazember.

szóval nem gáz.

2023. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!