Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosan kellene éreznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínosan kellene éreznem magam, mert a többi velem egykorú vagy hasonló korú már házas, és gyerekei is vannak?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, de rajtam kívül már szinte az összes volt osztálytársam, vagy ismerősöm, aki velem hasonló korú, már mind házasságban él. Persze van 1-2 kivétel, de a többség már ebben a korban nem hogy rég feleség, de gyerekeik is vannak.

Én meg úgy érzem minden jó dologról lemaradtam. Látok olyan példákat is mikor egy pasi mindössze pár hónap után leveszi a párját feleségül, ha közbejön a gyerek. Nekem is voltak már párjaim, de engem sosem kértek meg, pedig annyira senkivel nem beszéltem így erről a témáról.

Most pedig van párom, akivel 1 éve együtt vagyunk, de ő sem kért még meg, bár nem is élünk együtt, biztos nem érek sokat, ebből azt a következtetést vontam le.


2022. okt. 3. 19:48
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
52%

Nem kell rosszul érezned magad, viszont szerintem van valami kattod.


Apuka-anyuka szeretett, becsült gyerekként?

2022. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy ők a kapcsolatukba fektettek ennyi energiát, mint te ezekbe az unalmas kérdésekbe. Tényleg nem vagy elég jó, hogy valaki elvegyen.
2022. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Apuka-anyuka szeretett, becsült gyerekként?"


Nem igazán.

2022. okt. 3. 19:53
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
81%
Érdemes lenne foglalkozni vele.
2022. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Ne érezd magad kínosan emiatt. Nézd azt, hogy ezek a zománcok... akarom mondani románcok a mai világban nem olyan tartósak, így inkább ez, mmint egy 6 válás, és 4 gyerekkel egyedül lenni...
2022. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

"Látok olyan példákat is mikor egy pasi mindössze pár hónap után leveszi a párját feleségül,ha közbejön a gyerek."


Másik oldalt is látod, vagy direkt nem akarod észrevenni? Amikor a pasi lelép, mikor megtudja hogy jön a gyerek. Ebből több van, mint a romantikus lánykérésből.

2022. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Bizony, hogy érdemes lenne foglalkozni, hogy milyen feldolgozatlan lelki traumáid vannak. Ezt csak azért írom, mert felhozódott. Meg amúgy is, mindig azt mondom, hogy a helyes sorrend: 0. Tedd rendbe önmagadat 1. Tudd, hogy mit vársz egy kapcsolattól 2. Foglalkozzatok a kapcsolattal, csiszolódjatok össze 3. Lakjatok együtt min. fél - de inkább egy évet 4. Ha minden klappol, jöhet a házasság 5. Ha együtt vagytok egy ideje, összecsiszolódtatok, meg tudjátok oldani a problémákat, és mind a ketten akarjátok, jöhet a gyerek (4es pont természetesen kihagyható szerintem, mondom úgy, hogy házas vagyok :D )

Nagyon rossz oldalról állsz hozzá a dolgokhoz, ha azt nézed más mit csinál. Az számítson csak, hogy TE (és a párod, ha abban a szakaszban vagytok) mit szeretnél. Valamint tényleg javasolt először lelkileg rendbe tenni magad ha úgy érzed nagyobb problémád van, aztán stabil kapcsolatot felépíteni és ott házasodni meg gyereket szülni. Inkább legyél pár évvel lemaradva, de így csináld, minthogy beleszaladj mindenbe, mert 'ennyi meg ennyi idősen már ott kell járni', aztán válás, sérült gyerek, idegbajos élet, és semmi önfejlesztés meg önismeret, csak a mókuskerék. Remélem érted mit szeretnék mondani :)

2022. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert a szomszéd vesz egy autót majd te is fogsz?
2022. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Én sem kérnék meg olyan nőt, akivel egy másodpercet nem éltem együtt. Talán 3-4 évvel összeköltözés után igen.
2022. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Hasonló korban vagyok, nálam is ez van. Jó pár már vált is közülük.


Dehogy kell kínosan érezned magad, senkit nem érdekel mit csinálsz. Ahogy engem sem hogy kinek van már családja.

2022. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!