Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A velem egykorú kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A velem egykorú kollégám miért tud fiatal nőkkel ismerkedni, én miért nem? Minden a külsőről szól?

Figyelt kérdés

Én 35 vagyok, a közeli kollégám 34. Ő jóképű, magas, letagadhat vagy 5-7 évet, szinte nincsenek ráncai, fiatal a bőre, én is meglepődtem amikor pár hónap után megtudtam hány éves. Mindig meséli, hogy egyetemista vagy frissdiplomás csajokkal ismerkedik, 18-25 évesekkel. Nem kamuzik, mert itt is a cégnél 2 év alatt 2 gyakornok lánnyal lefeküdt, akik más osztályon dolgoztak és 20 és 24 évesek voltak, meg néha mutatta a chatet is csajokkal, de azt is őszintén elmondja, ha néha nem jött össze egy-egy nővel a dolog valamiért. A kudarcról is mesél, nem csak úgy adja be, hogy folyton ő a világ császára. Szóval igazat mond szerintem, ezt csak ezért mondom.


Én ehhez képest visszajelölést sem kapok fiatal nőktől (mondjuk 10 évvel fiatalabbaktól), igaz a velem egykorúaktól is ritkán. Nem vagyok jóképű, átlag magas vagyok, kb. annyinak nézek ki ahány éves vagyok. De fiatalabb koromban sem volt sikerem az akkor szintén fiatal korombeli lányoknál. Volt már pár kapcsolatom valaha azért, de finoman szólva sem rajongtak körül a nők. És sajnálom, de egyszerűen annyira irigy vagyok a kollégámra, mert ő az első jóképű akivel kicsit többet beszélgettem életemben és nem gondoltam, hogy ilyen jó élete van annak, aki jól néz ki. A barátaim mindig inkább hozzám hasonlóak voltak, csajoknál sikerekben is vagy inkább alattam és élőben nem hallottam ilyeneket, mint tőle hallok. Szomorú vagyok egyszerűen, hogy másnak ennyivel több szeretetben, figyelemben, érdeklődésében, törődésben van része csak azért, mert jóképűnek született. Ennyitől lenne ő másabb csak? Miért?


2023. márc. 14. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

"én visszajelölést sem kapok"

Ez mit jelent? Ugye nem azt, hogy facebookon jelölgetsz csajokat és ezt csajozási alapnak veszed?

2023. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Akinek a csajozas azt jelenti, hogy fb-on jelolget, ott nem a jokepuseg hianya a legnagyobb akadaly. Kimaxolt felszineseggel, eselyed sem lesz soha.
2023. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

"Ennyitől lenne ő másabb csak? Miért?"


Te most reklámozod, hogy nem vagy képes alap empátiát igénylő feladatokat elvégezni?


Neked minden nő tetszik? Szerinted a szép nőt többen megnézik, mint a csúnyát? Ebből nem megy a nemcsere, és a felismerés? Ijesztő ez a fokú ostobaság.

2023. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Te miért akarsz fiatal csajokat? Gondolom azért, mert jobban tetszenek. A fiatal csajoknak miért kell a kollégád? Gondolom azért, mert ő jóképű.


Igen, a kinézet számít. De ne keseredj el, hiszen te is PONTOSAN UGYANEZÉRT akarsz fiatal csajokat. :D

2023. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a szebbeknek könnyebb mindkét nemből.

Megszoksz vagy megszöksz.

2023. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Maradjunk annyiban, hogy egyformán lúzerek vagytok, csak ő több nővel feküdt le. 2nővel is szexelt az osztályról? Nahát! Marha nagy szeretetben, meg törődésben lehetett része abban a 10 percben, amíg megdöntötte őket 😂

Valamirevaló középkorú férfi nem tinik után szaladgál, hanem komoly kapcsolatban él.

2023. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Én csak annyk örülök, hogy a kollégád büszke arra, hogy r.banc,ezért hirdeti is, így könnyű elkerülni őket.
2023. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szomorú vagyok egyszerűen, hogy másnak ennyivel több szeretetben, figyelemben, érdeklődésében, törődésben van része csak azért, mert jóképűnek született. Ennyitől lenne ő másabb csak? Miért?"


Neked miért kellenek 18-25 éves, csinos csajok? Ők miért másabbak, mint egy közepesen kinéző, 35 körüli nő mondjuk?

2023. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

1-2. Álljatok már le a facebookozással. Visszajelölés alatt visszajelzést értettem, tinderen matchet, sima társkeresőn hogy visszaírnak a leveleidre.


6. Nem az osztályról, hanem a cégtől szexelt 2 csajjal és még sok másikkal máshonnan. A szeretetet, törődést, figyelmet meg miért kell félreérteni??? Úgy értettem, hogy a szép emberek általában több szeretetet, figyelmet, törődést kapnak más emberektől, nem csak szexuálisat.


Amúgy savanyú a szőlő? Úgy beszélsz, mint egy incel, akik betiltanák hogy a nők jóképű vagy gazdag férfiakkal ismerkedjenek, ugyanúgy beszélsz erről, hogy sok vonzó férfit a fiatal nők érdekelnek, meg shamingelni próbálsz és tinizel huszonéveseket.


3. Ja, csak ha férfiból közepes vagy, akkor már nem vesznek észre a nők, nőből meg ha közepes vagy, akkor ugyanúgy rengeteg érdeklődést kapsz. Finoman szólva mások az arányok.


7. Buta vagy. Nyilván nem reklámozza, csak pár férfi haverrel megbeszéli.

2023. márc. 14. 15:27
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a külső is fontos alkotó eleme egy kapcsolatnak. Ha az nem felel meg, akkor nem is kezdődik el semmi sem. Neked sem felelnek meg a korban hozzád illőek, hanem a sokkal fiatalabb lányok után rinyálsz.
2023. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!