Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért kell bonyolítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell bonyolítani a dolgokat? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Természetesen tudom, hogy ez NEM minden férfire vonatkozik és, hogy ez akár nőkről is szólhatna, de mivel én nő vagyok ezért inkább azt látom, hogy férfiak csinálják ezt. Nevezetesen, hogy nem egyértelműek és bonyolítanak dolgokat. Mondanak valamit, de a viselkedésük nem ezt tükrözi vagy két ellentétes dolgot.


Saját sztori: van egy pasi akivel kavartam párszor, szexeltünk is. Egyik alkalommal azt mondta, hogy vágyik arra, hogy szeresse egy nő, de kifejezte, hogy nem rám gondolt. Én elmondtam (őszintén, mert így gondolom), hogy ez rendben van. Nem is vagyunk olyan viszonyban, hogy ez több lehessen, nem vagyunk se haverok, se barátok, nem köt össze semmi. Majd következő alkalommal szex után azt mondja, hogy nem akar kapcsolatot reméli én se. Mondtam, hogy nyugi nem (de ha akarnék se vele hisz nem ismerem). Erre elkezdett olyanokról beszélni, (de nem menve részletekbe) hogy problémás, sokat csalódott. Én rögtön arra gondoltam, hogy ez kamu és csak így akarja kifejezni, hogy ez nem lesz több. De én is elmondtam neki, hogy minden oké, nem gondolok bele többet. Majd meg akarta magyarázni, hogy látja, hogy én nem úgy gondolom ahogy mondom (??).


Elmeséltem ezt egy barátnőmnek. Ő se értette majd mesélte, hogy neki van egy haverja akivel hasonlóba vannak, de nekik azért van némi rendes ismeretségük, már a szex előtt is csináltak programokat párszor. Ez a nő se akar kapcsolatot, azt hitte világos, hogy ők is csak szexelnek meg néha együtt csinálnak valamit. Erre amikor elutazott, az a pasas is írta neki hogy majd írjon neki a lány és meséljen. Majd írt neki és erre egy napig meg se nézte, nem válaszolt semmi. Akkor minek írjon? Miért akarja, hogy írjon?


Nem azzal van a baj, ha egy pasi csak szexet akar egyszer vagy akár töbször, mert vannak nők (pl.:mi) akiknek szintén erre van igénye. A baj ott van, hogy a másik nem egyértelműen viselkedik, elkezd olyanokról beszélni amiről eleve szó sem volt vagy kamuzik amire SEMMI szükség.


Miért jó ez? Miért kell kifogásokat gyártani? Ha valami elég világos, hogy csak szex és ez jó a nőnek is, mi szükség van vagy a kamuzásra vagy arra, hogy ilyeneket mondjon valaki? Vagy arra, hogy írogasson neki a nő pláne ha nem nézi meg?


Nem állítom, hogy ez csak a férfiakra vonatkozik, ez csak az én tapasztalatom, nem általánosítani akarok, csak szeretném a viselkedést megérteni!



2023. jún. 12. 15:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%

10. "Hasonló, mint mikor valaki foglalt férfiak/nők határait feszegeti. Egyszerűen csak próbálgatják magukat, hogy meddig tudnak nálad elmenni."


Jaj de irtó gáz az ilyen.

2023. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Szóval a saját példámnál maradva: szexeltünk (az egyébént jó volt, én így ebben a felállásban folytatnám, érzelmek nélkül) majd utána mondta, hogy nekem boldogabbnak kellene lennem a szextől. Gondolom itt a saját teljesítményére gondolt. De elmondtam, hogy no para én rendben vagyok, jó volt. (Nem volt egetrengető, de ez volt az első alkalom, hogy lefeküdtünk, pozitív élmény összességében).


Majd ezután, mondta, hogy nem akar kapcsolatot ok. Ezután meg olyanokat mondott, hogy ő problémás (mintha múltbeli csalódásra is célzott volna, de késő volt, fáradt voltam minden szó nem maradt meg), hogy jobb lenne ha távol maradnék tőle. (Eleve nem én kértem, hogy szexeljünk, nem én nyomultam, persze akartam de közös döntés volt, nem egyoldalú).


Na most ezek azok a dolgok amivel kapcsolatban bennem felmerült, hogy LEHET csak kamuzta és így akar lerázni. Nem tudom biztosra.


Ugyan konkrétan nem beszéltük meg, hogy na ez most csak szex, de mivel nem igazán van ezen kívül sok kapcsolatunk, nem beszélünk telefonon stb. számomra egyértelmű volt. Pláne hogy spontán alakult.


Illetve amikor én mondtam, hogy én jól vagyok, minden oké és mondta, hogy ő megy haza és én szó szerint azt válaszoltam, hogy oké akkor rám néz és közli, hogy de rajtam látja, hogy "téged igenis érdekel" (mármint az, hogy ő hazamegy).


Szóval már nem tudom, hogy igaz-e minden amit mond. De ha nem, akkor pedig nem lenne rá szükség, hogy kamuzzon.

Ha igaz, és én mondom, hogy oké nem akarok a megmentőd lenni, akkor miért magyarázza, hogy ő mást lát rajtam?


Nem tudom így érthető-e. Bocsánat, hosszú nap:D

2023. jún. 12. 17:12
 13/31 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy nem akarok olyan nő lenni aki szerint minden pasi hazug, szeretnék neki hinni, de naiv se akarok lenni.
2023. jún. 12. 17:15
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, akárhogy is én megkérném, hogy játszma és célozgatás helyett beszéljünk már egyenesen, mert nincs türelmem találgatni
2023. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus, dugni tudtok, beszelni nem. Mi lenne, ha tartanatok egy egyertelmusito beszelgetest, ahol kozlod vele a felteteleid es o is az oveit, a kapcsolat fenntartasa erdekeben? Olyan nehez par dolgot megbeszelni?
2023. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Szexkaocsolatokban nekem is feltunt hogy folyamatosan az a témájuk hogy de nem akarnak semmit, nem akarnak kapcsilatot ez csak szex, mikozben ez már le lett tisztázva az elején is. És én értőképes is vagyok.


De rájöttem, ilyenkor magukat győzködik, nem engem :D

Mint vmi mantra önmaguknak.:D


Az hogy irj meg meselj az az hogy csak nehogy más szexpartnerre lecseréld, szeretne képben lenni, de az csak egy pillanatig tart, mert amikor a nő nincs latoszögben olyan mintha nem is létezne.

2023. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

#15 én képes vagyok, egyébként szexuális téren mindent meg tudtunk beszélni és én azon kívül IS nyitott lennek arra, hogy bármit megbeszéljünk, de ha a másik ember nem mond semmi konkrétat, vagy csak félmondatokat mond, azzal nem tudok mit kezdeni.


Lehet el kéne gondolkodnom, hogy megéri egy ilyen emberrel ezt folytatni.


A vicc az, hogy meg csak nem is hülye, a doktoriját csinálja...

2023. jún. 12. 19:03
 18/31 anonim ***** válasza:
56%
Tehat olyannal dugsz, aki egy osszetett mondattal nem tud felelni egy direkt kerdesre? Ilyenkor erdemes lenne megvzsgalni, hogy melyikotok szenved jobban a szellemi igenytelensegtol. Meg az is erdekes lehetne, hogy milyen hozzaadott erteket velsz felfedezni egy kosza numeraban egy ilyen emberrel?
2023. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Kedves #18!


Milyen hozzáadott értékről beszélsz? Miért kéne, hogy legyen?


Igényem van a testiségre. Őrült jó a kémia köztünk, a szex is jó, meg úgy összességében a testiség így vele ezt meg tudom/tudnám élni, kötöttségek nélkül.


Nagyon nem faggattam azzal kapcsolatban, hogy miben problémás, nem erőltettem. Végülis 1-semmi közöm hozzá, 2-lehet nem is igaz ez az egész. Nem tudom, mert nem kezdtem el nyüstölni (hajnalban ráadásul), hogy akkor ezt most hogy érti.


Illetve nem vagyok érzéketlen, de nem vagyok biztos abban, hogy ebbe nekem mélyen kell vonódnom.


Tehát ha ő azt mondta volna magától, hogy figyi, volt korábban x csalódásom, ami miatt pl.: nem akarok kapcsolatot, mert így és így érzek/gondolkodom, azt mondanám, hogy oké. Ennél többet nem kell tudnom.


De mint írtam is, nem ennyire "tisztán" történt.

2023. jún. 12. 22:00
 20/31 anonim ***** válasza:
51%

17. A doktoriját csinálja. Na jó, de miből, elméleti fizikából?


16. Nem tudom, nő vagy-e vagy férfi, de nagyon jól megfogalmaztad a lényeget.


15, 18

Veletek sem tudok vitatkozni.

2023. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!