Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért kell bonyolítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell bonyolítani a dolgokat? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Természetesen tudom, hogy ez NEM minden férfire vonatkozik és, hogy ez akár nőkről is szólhatna, de mivel én nő vagyok ezért inkább azt látom, hogy férfiak csinálják ezt. Nevezetesen, hogy nem egyértelműek és bonyolítanak dolgokat. Mondanak valamit, de a viselkedésük nem ezt tükrözi vagy két ellentétes dolgot.


Saját sztori: van egy pasi akivel kavartam párszor, szexeltünk is. Egyik alkalommal azt mondta, hogy vágyik arra, hogy szeresse egy nő, de kifejezte, hogy nem rám gondolt. Én elmondtam (őszintén, mert így gondolom), hogy ez rendben van. Nem is vagyunk olyan viszonyban, hogy ez több lehessen, nem vagyunk se haverok, se barátok, nem köt össze semmi. Majd következő alkalommal szex után azt mondja, hogy nem akar kapcsolatot reméli én se. Mondtam, hogy nyugi nem (de ha akarnék se vele hisz nem ismerem). Erre elkezdett olyanokról beszélni, (de nem menve részletekbe) hogy problémás, sokat csalódott. Én rögtön arra gondoltam, hogy ez kamu és csak így akarja kifejezni, hogy ez nem lesz több. De én is elmondtam neki, hogy minden oké, nem gondolok bele többet. Majd meg akarta magyarázni, hogy látja, hogy én nem úgy gondolom ahogy mondom (??).


Elmeséltem ezt egy barátnőmnek. Ő se értette majd mesélte, hogy neki van egy haverja akivel hasonlóba vannak, de nekik azért van némi rendes ismeretségük, már a szex előtt is csináltak programokat párszor. Ez a nő se akar kapcsolatot, azt hitte világos, hogy ők is csak szexelnek meg néha együtt csinálnak valamit. Erre amikor elutazott, az a pasas is írta neki hogy majd írjon neki a lány és meséljen. Majd írt neki és erre egy napig meg se nézte, nem válaszolt semmi. Akkor minek írjon? Miért akarja, hogy írjon?


Nem azzal van a baj, ha egy pasi csak szexet akar egyszer vagy akár töbször, mert vannak nők (pl.:mi) akiknek szintén erre van igénye. A baj ott van, hogy a másik nem egyértelműen viselkedik, elkezd olyanokról beszélni amiről eleve szó sem volt vagy kamuzik amire SEMMI szükség.


Miért jó ez? Miért kell kifogásokat gyártani? Ha valami elég világos, hogy csak szex és ez jó a nőnek is, mi szükség van vagy a kamuzásra vagy arra, hogy ilyeneket mondjon valaki? Vagy arra, hogy írogasson neki a nő pláne ha nem nézi meg?


Nem állítom, hogy ez csak a férfiakra vonatkozik, ez csak az én tapasztalatom, nem általánosítani akarok, csak szeretném a viselkedést megérteni!



2023. jún. 12. 15:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20%
19. Miért olyan nehéz megérteni, hogy a férfiak jó része úgy működik, hogy akivel szexel, azzal bizalmas viszonyba is kerül/szeretne kerülni, akként kezeli kicsit? Nem véletlenül használják ezt a fortélyt pl. titkok kiszedésére akár a hírszerzők (bár ez lehet, hogy csak a krimikben van így, de rohadt erős mém), a lány lefekteti a csávót, az meg mindent kibeszél. Persze, mert tudják hogy ilyenek a férfiak.
2023. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
25%
Egy picit azt szeretné, hogy érdeklődj iránta, ez is benne van. Illetve attól fél, hogyha nem lesznek érzelmeid semmilyen szinten, akkor elég hamar otthagyhatod és keresel másik embert ehhez.
2023. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem bonyolítás ez szerintem, csak kicsit " heccel ".
2023. jún. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Senior Séf ***** válasza:
25%
Ejakuláció során ugyanazok a hormonok szabadulnak fel, mint amik a szerelmes emberben termelődnek. Így aztán előfordul, hogy romantikára vágyik a pasi a zord valóság helyett.
2023. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Egyébként megint találkoztunk egy társaságban és én nem foglalkoztam vele, hiszen ő a múlt alkalommal közölte, hogy jobb ha távolmaradok tőle. Oké. Amúgy is a barátaimmal akartam beszélgetni.


Erre a barátnőm aki jött velem és tudja az egész sztorit mesélte, hogy ez a férfi odament hozzá és rólam érdeklődött és ráadásul egész este engem nézett. Már-már elég feltűnően.


Na ezekre mondom azt, hogy a dolgok bonyolítása:D

2023. jún. 15. 08:11
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem bonyolítanak semmit, csak az a bajuk legbelül, hogy tartjátok magatokat a szabályokhoz. Férfihiúság, egó beszél belőlük. Azt hiszik, azt szeretnék elérni, hogy olyan ellenállhatatlanok, hogy beléjük estek és az zavarja őket, hogy az mégse az áll fenn, vagy azért az egész játék részükről, hogy minél tovább tudjanak használgatni.
2023. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#26 a közös "használgatásba" (azsz egy közösen megbeszélt alapukon nyugvó szexkapcsolatba/viszonyba nevezzük akárminek) benne lennék, mert függetlenek vagyunk mindketten (legalábbis szerintem ő is az ezek alapján), de ahhoz az kéne, hogy képes legyen értelmesen és egyértelműen kommunikálni.


És hogy a tettei összhangban legyenek azzal amit mond.

2023. jún. 15. 13:00
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondat nem értem miért íródott. Ha téged csak a szex érdekel, akkor mit érdekel téged, hogy ő mit mondogat? Maximum olyan szinten, hogy elmagyarázod neki, hogy többet nem szeretnél és megkéred, hogy fejezze be a dumát, ha többször előrukkol vele. De ha csak összejártok "arra" nem taliztok azon kívül, nincs összebújás, utójáték, pillowtalk, akkor nem is kell bőven kifejteni, vagy egyáltalán figyelembe venni amiket összehord.
2023. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%
Tovabbra sem ertem, hogy ket ilyen eletvitelu ember, mit is var el a masiktol. A doktorijat irja megjegyzes margojara azert odairnam, hogy ez az orszag tele van alkoholista doktorokkal. Mindegy, hogy jogasz, vagy kardiologus. A nihilizmus elegge elterjedt az emberek kozott, sodrodnak, csaponganak, mikozben kommunikalni nem tudnak, erzelmek kezelni szinten nem. Amugy osszeilletek, csak tagadasi fazisban vagytok mindketten, mert akkor elkerulne az elkotelezodes is, amitol kiraz titeket a hideg, mert nem passzol a nihilista felfogashoz. Van ez igy, majd kinovitek idovel, a ti idotok ketyeg, amig ebben a katyvaszban leteztek. 7000 nap az 20 ev. Gyorsan eltelik am, vaghatod a centit is egy tetszoleges pontjahoz.
2023. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek és ő sem magyar:)
2023. jún. 15. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!