Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedhet az a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedhet az a nő, akinek bejön egy másik nő, de próbálja magában elnyomni?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezhet ilyen? Hogy viselkedhet ilyenkor a másik nő társaságában? Pl. ha próbálja elnyomni magába, hogy bejön neki a nő, mert pl. kapcsolatban van, vagy épp nincs tisztába saját magával, és nem akarja elfogadni az érzéseit? Vagy ilyenkor kb. semmi jele nincs, ha ki sem akarja mutatni a másik fél fele esetleg?

2023. jún. 12. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Nem hinném hogy különösebben feltűnő lenne. Ez lehet egy belső dilemma is neki, nem hinném, hogy kifele mutatni próbálná.
2023. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy ilyen osztálytársam, sosem derült ki nyíltan, hogy most akkor vonzódik-e a hozzám, de gyanús volt számomra néhány dolog. Pasija nem volt, nem is tűnt érdeklődőnek irántuk. Tudom ez még kevés.

Ami miatt gyanús lett, hogy olyan kis kedves volt velem, elhívott hogy menjünk el iszogatni. Én azt gondoltam csak ilyen barátnős program, valójában még máig nem vagyok benne 100% biztos, hogy tényleg nem csak barátnős progi volt. Volt hogy egyszer megkérdezte, hogy akkor hogy alakul a jelöltemmel a dolog, mondom nagyon jó minden. Kérdezi, hogy akkor most már csak ő, nem is érdekel más? Mondom igen, ez most komoly, jól alakul minden. Utólag gondolkoztam el, hogy lehet nem is másik pasikra célzott, hanem lehet puhatolózott hányadán vagyok jelenleg kapcsolati dologban. Aztán egyszer egy sokadik ilyen kis talinál rettentő bunkó lett velem. Gondolom a pia is, de valahogy megvàltozott. Az volt a búcsú ivászat év végén. Szarul esett, amiket mondott. Nagyon nem jogosan a semmiből, mintha csak szándékosan megbántani akarna.

Utána hazamentem gyorsan, azóta nem beszéltünk. Másnap írt, hogy minden oké-e. Mondom persze, nem mentem bele. Nem érdekel túlzottan. Nem foglalkozom vele, hiszen nem is köt màr össze minket semmi, a suli sem. Meg amúgy sem érdekel a saját nemem. Nem vonzódom nőkhöz. De gyanús máig, ha felvillan a történet. Szerintetek?

2023. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kicsit hülyén viselkedtem :D


Találkoztam egy külföldi lánnyal közös munka kapcsán. Én addig max ilyen "lehet kipróbálnám lánnyal" státuszban voltam. Beszélgettem vele, akkor még csak annyi volt, hogy milyen jófej stb. Majd elgondolkodtam, amikor már egyedül voltam, hogy húha, valamit én érzek. Aznap én meg voltam róla győződve, hogy halálosan beleszerettem és meghalok, ha nem lehet az enyém :D Majd később amikor megint találkoztunk akkor hozzáértem, meg mondtam neki hogy milyen gyönyörű :D Hát nem viszonozott semmit úgyhogy letettem róla, kis pár napos fellángolás volt :D

2023. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En kozonbosen viselkedtem, nem akartam magamnak rosszat, ezert nem kerultem hozza kozelebb. Lopva figyeltem, ha elment mellettem.
2023. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hosszúhajú ***** válasza:
ebbe konkrétan 33 év tapasztalatom van. mindig a dokijaimat meg a tanáraimat szerettem, és persze ezt sosem lehetett kimutatni feléjük. hogy hogyan viselkedtem? hülyén és furán. eleinte gyerekesen hisz még gyerek volatm, de aztán ez meg is maradt mert milyen másféle ragaszkodás az ami vállalható? mivel ők mind 10-15 évvel idősebbek voltak, csak az anya fele való ragaszkodás és kislányos kötődés volt az, ami még belefért. szóval elég infantilis maradtam - érzelmileg - és kifordultam saját magamból. gyakorlatilag az egész életemet átszőte, már azt sem tudom mikor vagyok önmagam annyiszor kellett elfojtani és takargatni önmagam. a viselkedésem egyre idiótább és egyre nehezebben tolerálható, tekintve hogy 47 vagyok. mindig azt szedték le a hetero nők a viselkedésemből hogy valami szülő felé kötőség és anyakomplexus van bennem, így mindig tudtak emberileg szeretni. sosem voltam elég bátor hogy többet mutassak mert mindig heterok voltak. egy idő után viszont nagyon furcsa lesz egy ilyen kapcsolat. mert nem lehet egy állandó gyermeki lángolással lenni a másik iránt, teher lett nekik. hogyan viselkedtem még? hát, sosem adtam önmagam. mindig egy olyan személyiséget mutattam, amit nem fognak kidobni. egy feszengős, magát produkáló, kicsit furán lelkesedő, csüngő túl érzékeny valaki, aki valahogy többet akar, de a jóég tudja mit, mert csak jön jön, mégis olyan ártatlan.
2023. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Leszbik minden hetero nore raoltetnek a sajat genetikai vagy eppen kialakult meleg betegseguket.. egy tobbbyire hetero no szamara sosem fog tudni tobbet adni egy no mint egy ferfi.
2023. júl. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez ugyancsak kamu kérdés.


Ilyen nem létezik.

2023. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint milyen nem létezik? Hogy egy nőnek bejön egy nő?
2023. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hosszúhajú ***** válasza:
hogy kamu a kérdés? édesem, 33 éve ebbe élek. nekem az lenne kamu ha szeretne valaki....
2023. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!